Idź do treści strony
Gospodarka

Szanowni Państwo

 

W związku z udziałem pracowników Biura Pełnomocnika Prezydenta Olsztyna ds. Gospodarki i Infrastruktury Elektroenergetycznej w konferencjach szkoleniowych informujemy, że w dniach 13 marca (wtorek) oraz 15 marca (czwartek) Biuro będzie czynne do godziny 9:30.

 

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.


PREZYDENT OLSZTYNA

ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na wymianę kotła (kotłów) w ­budynkach mieszkalnych i zamianę ich na nowoczesny, wysokosprawny system ogrzewania.

Wnioski o udzielenie dotacji należy składać w terminie do 30 kwietnia 2018 r. osobiście w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Olsztyna (Ratusz pokój 20) lub przesłać pocztą na adres Urząd Miasta Olsztyna, Plac Jana Pawła II 1, 10-101 Olsztyn. Nabór wniosków odbywa się w trybie konkursowym - o przyznaniu dotacji decyduje osiągnięty efekt redukcji emisji.

 

Pliki do pobrania

Ogłoszenie Prezydenta Olsztyna w sprawie określenia terminu naboru wniosków o udzielenie dotacji oraz opisu kosztów kwalifikowanych

Uchwała nr XLIV/849/18 Rady Miasta Olsztyna z dnia 31 stycznia 2018r. w sprawie przyjęcia „Regulaminu udzielania dotacji celowej w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla Miasta Olsztyna”

Przed złożeniem wniosku prosimy o dokładne zapoznanie się z w/w regulaminem, ogłoszeniem Prezydenta Olsztyna oraz opisem kosztów kwalifikowanych. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Biura Pełnomocnika Prezydenta Olsztyna ds. Gospodarki i Infrastruktury Elektroenergetycznej telefonicznie pod nr 89 527 52 46 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 lub osobiście w siedzibie Biura po uprzednim umówieniu terminu spotkania.

Pogoda
Śnieg -1°C
Częściowe zachmurzenie 3°C