Idź do treści strony
Gospodarka

Gmina Olsztyn informuje, że zakończyła nabór wniosków
o udzielenie dotacji celowej na wymianę kotła (kotłów) w ­budynkach mieszkalnych
i zamianę ich na nowoczesny, wysokosprawny system ogrzewania.

 

Po zakończeniu oceny wniosków Gmina zaprosi beneficjentów, których projekty spełniły kryteria Programu, do podpisania umowy o udzielenie dotacji. Projekty które nie zakwalifikują się do dofinansowania zostaną umieszczone na liście rezerwowej (zgodnie z §5 ust. 5 i 6 Regulaminu udzielania dotacji celowej w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Olsztyna).

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z pracownikami Biura Pełnomocnika Prezydenta Olsztyna ds. Gospodarki i Infrastruktury Elektroenergetycznej telefonicznie pod nr 89 527 52 46 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 lub osobiście w siedzibie Biura po uprzednim umówieniu terminu spotkania.
PREZYDENT OLSZTYNA

ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na wymianę kotła (kotłów) w ­budynkach mieszkalnych i zamianę ich na nowoczesny, wysokosprawny system ogrzewania.

 UWAGA! - zmiana terminu składania wniosków

Wnioski o udzielenie dotacji należy składać w terminie do 16 sierpnia 2017 r. osobiście w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Olsztyna (Ratusz pokój 20) lub pocztą na adres Urząd Miasta Olsztyna, Plac Jana Pawła II 1, 10-101 Olsztyn. Nabór wniosków odbywa się w trybie konkursowym - o przyznaniu dotacji decyduje osiągnięty efekt redukcji emisji.

 

UWAGA

Przed złożeniem wniosku prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem udzielania dotacji oraz opisem kosztów kwalifikowanych. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Pliki do pobrania:

 

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Biura Pełnomocnika Prezydenta Olsztyna ds. Gospodarki i Infrastruktury Elektroenergetycznej telefonicznie pod nr 89 527 52 46 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 lub osobiście w siedzibie Biura po uprzednim umówieniu terminu spotkania.

Pogoda
Śnieg -1°C
Częściowe zachmurzenie -2°C