Idź do treści strony
Plakat Olsztyn Green Festival

Green Festival po raz siódmy!

06.12.2019

Natalia Przybysz, Muniek Staszczyk i duet Karaś/Rogucki - to pierwsze gwiazdy przyszłorocznej imprezy. Zapraszamy nad jez. Ukiel między 14 a 16 sierpnia.

Grupowe zdjęcie uczestników projektu

Plakaty o bezpieczeństwie oczami najmłodszych

06.12.2019

Znamy laureatów konkursu, będącego elementem projektu "Bezpieczne przejścia dla pieszych". Wyniki zabawy zostały ogłoszone w Szkole Podstawowej nr 5.

Okładka książki

Olsztyn na zdjęciach i w literaturze

06.12.2019

Stolica Warmii i Mazur wielokrotnie była inspiracją twórców. I to się nie zmieniło, bowiem kolejni artyści prezentują swoje spojrzenie na nasze miasto.

Mama z synem na tle rzeki

Twój szpik może uratować życie

05.12.2019

Paweł z Olsztyna potrzebuje "bliźniaka genetycznego", którego szpik kostny uratuje mu życie. Ale potencjalni dawcy ze stolicy Warmii i Mazur mogą dać przyszłość także wielu innym osobom.

Biegacze

Dołącz do mikołajkowej sztafety

05.12.2019

Biegacze przemierzą 185-kilometrową trasę z Olsztyna do Sopotu, ale każdy może dołączyć do krótkiego, specjalnego odcinka. Celem sztafety RMF4RT Gladiators jest nie tylko aktywność fizyczna, ale także wsparcie potrzebujących.

Łyżwiarze na lodowisku

Wszystkie lodowiska już działają!

05.12.2019

Tuż przed mikołajkami doskonałe wieści dla wielbicieli jazdy na łyżwach. Ośrodek Sportu i Rekreacji już uruchomił wszystkie lodowiska, jakie miały działać tej zimy.

Choinka przed ratuszem

Choinka już ubrana

04.12.2019

Przyjechała do Olsztyna z Nadleśnictwa Kudypy pod koniec poprzedniego tygodnia. Teraz choinka ustawiona przed ratuszem przywdziała świąteczne szaty, a 6 grudnia (piątek) rozbłyśnie światełkami.

Logo BWA

Grudniowe wystawy BWA

04.12.2019

Twórczość Barbary Lis-Romańczukowej oraz pokonkursowa wystawa Quadriennale Drzeworytu i Linorytu Polskiego to nowe propozycje BWA Galerii Sztuki w Olsztynie. Wernisaż pierwszej z wystaw już 5 grudnia (czwartek).

Pogoda
Częściowe zachmurzenie 4°C
Pochmurnie 6°C