Idź do treści strony
Budynek Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa

Olsztynianie informują o zgromadzeniach

27.03.2020

Choć generalnie stosujemy się do najnowszych zasad, zdarza się, że mieszkańcy nie przestrzegają obostrzeń. Służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo dostają sygnały o łamiących obowiązek pozostania w domu.

Jedzenie na talerzu

Wolontariusze Citi na rzecz ratowników

27.03.2020

Organizacje pozarządowe i prywatne firmy włączają się w działania związane z ochroną przed koronawirusem. Tak stało się także w przypadku Grupy Citi, której pracownicy wspomagają służby ze stolicy regionu.

Grafika, na której przedstawione są statystyki biegowej imprezy. W tle biegacz

City Trail zakończony przed czasem!

27.03.2020

Nie sześć, jak planowali organizatorzy, a pięć startów w odbyło się w tym sezonie biegowej imprezy. Przyczyną skrócenia rywalizacji - niepewna sytuacja związana z koronawirusem.

Wieża ratusza widziana z dołu

Nie będzie referendum

27.03.2020

W Olsztynie nie będzie referendum - zdecydował Komisarz Wyborczy. Inicjatorzy plebiscytu nie zebrali wymaganej prawem liczby podpisów pod wnioskiem o organizację głosowania.

Mężczyzna z maseczką ochronną na twarzy

Koronawirus: Chiny wesprą Olsztyn

26.03.2020

Władze chińskiego miasta Weifang wspomogą stolicę Warmii i Mazur w działaniach ograniczających rozprzestrzenianie się koronawirusa. Do naszego miasta ma trafić niezbędny sprzęt ochronny.

Drzewo pochylające si ę w kierunku ulicy

Klon przy Kaplicy Jerozolimskiej do wycinki

26.03.2020

Spróchniały pień i liczne ubytki u podstawy drzewa sprawiają, że zagraża ono bezpieczeństwu osób poruszających się w pobliżu. To główny powód, dla którego właściciel terenu wnioskował o wycięcie klonu.

Siatkarze w akcji na boisku

Olsztyńscy ligowcy w czasach koronawirusa

26.03.2020

Nie tylko restauratorzy czy artyści próbują się odnaleźć nowej rzeczywistości związanej z koronawirusem. Także świat sportu mierzy się z obostrzeniami i podejmuje decyzje w sprawie ligowych zmagań.

Pogoda
Czyste niebo 0°C
Czyste niebo 15°C