Idź do treści strony
Premier Jan Olszewski

Pożegnanie Jana Olszewskiego

15.02.2019

Trwają uroczystości pogrzebowe byłego premiera Polski. Od północy z czwartku na piątek trwa także żałoba narodowa.

Tramwaj

Olsztyn planem filmowym

15.02.2019

Zdjęcia do najnowszego filmu w reżyserii Piotra Domalewskiego będą powstawać m.in. w stolicy Warmii i Mazur. W związku z tym nie obędzie się bez zmian w organizacji ruchu na olsztyńskich ulicach.

Logo konkursu im. Aleksandra Wołosa

Rysunki z konkursu im. Wołosa

15.02.2019

Często są istotnym elementem publikacji. Wkrótce poznamy najlepsze rysunki, jakie pojawiały się w poprzednim roku w prasie.

Logo Europejskiego Centrum Konsumenckiego

Prawa konsumenckie w szkole i na uczelni

14.02.2019

Uszkodzony telefon, odwołany lot na wakacje, buty nienadające się do użytku - coś takiego może zdarzyć się każdemu. Warto znać swoje obowiązki, ale i prawa. O nich mogli dziś usłyszeć uczniowie jednej z olsztyńskich szkół.

Fragment plakatu z wystawy "Piękni ludzie II"

Wystawa o pięknych ludziach

14.02.2019

Dokumentuje bezdomność w Odessie i służące im Siostry Miłosierdzia wraz z wolontariuszami Stowarzyszenia MISEVI Polska. Niezwykłe zdjęcia można oglądać w bibliotece Planeta 11.

Pamiątka regionu Warmii i Mazur

14.02.2019

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza do udziału w konkursie „Pamiątka regionu Warmii i Mazur”. Celem konkursu jest pozyskanie pamiątki turystycznej służącej promocji regionu. Praca ma nawiązywać do charakterystyki...

Wystawa zdjęć w holu olsztyńskiego planetarium

Historia UWM na zdjęciach

13.02.2019

Niezwykłą wystawę można oglądać w olsztyńskim planetarium. To okazja do przekrojowego spojrzenia na dzieje Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Konferencja - przy stole Ewa Kaliszuk i Piotr Grzymowicz

Ewa Kaliszuk zastępcą prezydenta Olsztyna

12.02.2019

Są pierwsze decyzje po samorządowych wyborach. Aktualna dyrektorka Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych zastąpi na stanowisku Jarosława Słomę.

Pogoda
Częściowe zachmurzenie 3°C
Pochmurnie 7°C