Idź do treści strony
06.12.2017 12:36

Nabór do "Visit Olsztyn. Nocujesz-zyskujesz" 2018

Atrakcyjna oferta noclegowa oraz zniżki w punktach partnerskich to propozycja dla turystów w ramach  programu promocyjnego Olsztyna. Kolejne podmioty mają szansę dołączyć do akcji "Nocujesz-zyskujesz".

- Idea miejskiego pakietu lojalnościowego jest prosta - wyjaśnia dyrektor Biura Promocji, Krzysztof Otoliński. - Turyści biorący udział w akcji zyskują 25 proc. zniżki na wszystkie atrakcje oferowane przez CRS Ukiel, Aquasferę oraz Planetarium oraz liczne rabaty u partnerów akcji.

Obecnie w bazie noclegowej programu znajduje się 16 hoteli i pensjonatów. Miasto chce poszerzyć listę o następne lokalizacje i zaprasza do współpracy kolejnych przedsiębiorców.

- Nabór do akcji ma dwojaki charakter - dodaje Otoliński. - Z jednej strony do projektu mogą dołączać obiekty noclegowe, z drugiej zaś podmioty, które chcą zostać partnerami akcji oferując zniżki w swoich obiektach.

Wnioski można składać do 15 stycznia 2018 r. w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Olsztyna, pok. 20 pl. Jana Pawła II 1, 10-101 Olsztyn lub mailowo na adres:promocja@olsztyn.eu. Szczegółowe informacje na temat akcji "Visit Olsztyn. Nocujesz-zyskujesz” znajdziesz tutaj.

 [regulamin] [wniosek - partner] [wniosek - obiekt]

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Pochmurnie 7°C
Pochmurnie 10°C