Idź do treści strony
20.04.2018 13:42

MPEC na szóstkę!

Olsztyński MPEC zajął 6. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej za rok 2018. Redakcja Strefy Gospodarki razem z Dziennikiem Gazetą Prawną przyjrzała się działającym w Polsce przedsiębiorstwom ciepłowniczym.

Jak co roku, analizie poddane zostały zarówno kwestie techniczne, jak i finansowe. Pod uwagę brane były również tzw. dane "miękkie", czyli współudział firmy w życiu lokalnych społeczności, integracja z nimi, prowadzona polityka jakości, polityka personalna czy też wreszcie udział przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu funduszy unijnych.

Ranking ma na celu pokazanie czołówki branży ciepłowniczej Polski, wyróżnienie najlepszych przedsiębiorstw, ale przede wszystkim pokazanie opinii publicznej oraz Internautom podstawowych informacji związanych z branżą ciepłowniczą w naszym kraju. Niestety wciąż niewiele osób wie, jak wielki wysiłek popularne PEC-e wkładają w swą codzienną pracę oraz utrzymanie wysokiej sprawności technicznej i technologicznej urządzeń i instalacji przez cały rok. 

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Częściowe zachmurzenie 12°C
Pochmurnie 18°C