Idź do treści strony
13.09.2017 14:05

Gry bez prądu

planszówki Olsztyn

Zabawa w gronie rówieśników to sposób na odciągnięcie dzieci i młodzieży od ekranów komputerów.Fundacja Szalony Krasnolud rusza z kolejną edycją spotkań z planszówkami. 

Zajęcia profilaktyczne z wykorzystaniem niekonwencjonalnych narzędzi w postaci gier stolikowych to kontynuacja zeszłorocznych działań tj.  Ferie z Planszówką, Wakacje z Planszówką.

-  Udało nam się zainteresować młodych ludzi tzw. "grami bez prądu" -  mówi Monika Wysocka-Kawa z Fundacji Szalony Krasnolud. - Chcemy utrzymać to zainteresowanie i dalej rozwijać umiejętności psychospołeczne uczestników. Wspólna gra w planszówki daje poczucie przynależności do grupy,  uczy właściwych zachowań względem siebie. To również zachęta do poszerzenia wiedzy i zdobywania nowych umiejętności.

Zajęcia edukacyjne prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, a uczestnicy mogą brać w nich udział całkowicie za darmo. Warsztaty prowadzone są dwa razy w tygodniu po dwie godziny w maksymalnie 14-osobowych grupach. Projekt jest wspierany przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie.
 

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Pochmurnie 18°C
Częściowe zachmurzenie 23°C