Idź do treści strony
Sport
Data imprezy Godzina imprezy Miejsce przeprowadzenia imprezy Nazwa imprezy Organizator oraz kontakt tel. lub e-mail
17.05.2014 9:00 sala sportowa Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 ul. Wańkowicza 1, IV Turniej tenisa stołowego szkół podstawowych UKS „Tempo 25” ul. Wańkowicza 1, 10-684 Olsztyn 89 542 90 15 w.229
9.00 – 16.00 Orlik - SP 22
ul. Żołnierska 26
Orlik – SP 3 ul. Kołobrzeska 13 m
Mistrzostwa Strefy Małego Ruchu Granicznego w Piłce Nożnej OSiR Olsztyn osir@osir.olsztyn.pl
10:00 Stadion AZS UWM Kortowo - Olsztyn Aktywnie to zdrowo Gimnazjum nr 5
w Olsztynie, Krzysztof Bielski – 663 824 714
10:00 sala Gimnazjum nr 12, ul. Sybiraków 3A Turniej koszykówki Marcin Rączkiewicz 606284095
10.00 Stadion OSW, ul. Bydgoska 33, Mityng Lekkoatletyczny Olsztyńska Szkoła Wyższa, kontakt- Iwona Godlewska 693 85 82 92
10.00 korty ziemne UW-M w Kortowie Mistrzostwa Województwa Kadetów w Tenisie KS „Budowlani” 600 168 531 mumbras@wp.pl
10.00 teren Olsztyna zbiórka przy Gimn. 6 ul. Jagiellończyka 32 Rajd rowerowy Gimnazjum nr 6 Tomasz Mirosławski 89 527 29 15
11.00 korty ziemne przy ul. Jodłowej 9 a TALENTIADA – tenis dla dzieci KS „Budowlani” 600 168 531 mumbras@wp.pl
11:50 WCRS „Aquasfera” Al. J. Piłsudskiego 69 b Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Pływaniu w Płetwach Polski Związek Płetwonurkowania 607613436 fax 58/739 10 74
14.00 – 17.00 Jezioro Ukiel
i tereny do niego przyległe w tym BSW „Słoneczna Polana”
Mistrzostwa Polski w Aquathlonie OSiR Olsztyn osir@osir.olsztyn.pl
9:00 Tor motocrossowy przy ul. Lubelskiej Organizacja Mistrzostw Polski w Motocrossie w kl. MX Quady, MX 2, MX kobiet i MX Masters Motoklub OLSZTYN, Al. Wojska Polskiego 15 89 534 78 62,
13.00-17.00 Boisko „ Orlik” przy SP3, ul. Kołobrzeska 13 M Test Coopera Szkoła Podstawowa 3 dako82@o2.pl
16.00 ZSO nr 3 w Olsztynie średnia sala gimnastyczna, ul. Wańkowicza 1 Mistrzostwa Olsztyna w Szermierce UKS „Hajduczek” Adam Sobczyk 602-324-296 sopla@wp.pl
18.05.2014 9:30 park Jakubowo przy CEiIK Olsztyn Aktywnie- marszobiegi Tomasz Klamra tklamra@wp.pl
10.00 „ORLIK”  przy Gimn. nr 6 ul. Jagiellończyka 32 Turniej Piłki Nożnej Michał Alancewicz 89 527 29 15
10.00 korty  UW-M w Kortowie TENIS – turniej w kat. 10 -8 lat KS „Budowlani” 600 168 531 mumbras@wp.pl
10.00 – 17.30 Jezioro Ukiel
i tereny przyległe w tym BSW „Słoneczna Polana” oraz ulice Lotnicza, Sielska, Schumana
Elemental Olsztyn Triathlon 2014 OSiR Olsztyn osir@osir.olsztyn.pl
12.00-15.00 Hala sportowa UWM w Kortowie, ul. Prawocheńskiego, Integracyjny Turniej Koszykówki na Wózkach Fundacja Centrum Zdrowia i Sportu przy OSW, Samorząd UWM; K. Prokopowicz 514 500 105
13.00 korty  UW-M w Kortowie TENIS – turniej w kat. 10 -9 lat KS „Budowlani” 600 168 531 mumbras@wp.pl
10:00 Tor motocrossowy przy ul. Lubelskiej w Olsztynie Mistrzostwa Polski w Motocrossie w kl. MX Quady, MX 2, MX kobiet i MX Masters Motoklub OLSZTYN, 89 5347862
11.00 Park Jakubowo Olsztyn Aktywnie – Joga dla wszystkich chętnych OSiR w Olsztynie; tel. 89 527-02-27 Koordynator: Lola B. Boraczyńska; tel. 515 288 223
11.00 WCRS „Aquasfera” Al. J. Piłsudskiego 69 b Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Pływaniu w Płetwach Polski Związek Płetwonurkowania 607613436 fax 58/739 10 74
19.05.2014 10:20 boisko przy Gimn. nr 13, ul. Jeziołowicza 2 Bieg na 60m dziewcząt Gimn. 13 B.Rudnik -  bozenarudnik07@wp.pl
15:00 boisko przy Gimn. nr 13, ul. Jeziołowicza 2 Skok w dal dziewcząt Gimn. 13 B.Rudnik -  bozenarudnik07@wp.pl
17.00 - 19.30 sala ZSB ul. Żołnierska 15 Grand Prix Olsztyna w szachach UKS Trzydziestka B. Jeżak 691 804 873
20.05.2014 8:25 sala gimnastyczna Gimnazjum 13, ul. Jeziołowicza 2 Skok w dal chłopców Gimnazjum nr 13 Dariusz Kurpis -  darekkurpis@o2.pl
9.00 – 14.00 HWS „Urania” Al. Piłsudskiego 44 „Bawmy się razem” – zawody sprawnościowe dla klas I – III OSiR Olsztyn SSS „Juvenia” osir@osir.olsztyn.pl
9:30 Park Jakubowo przy CEiIK, Al. Wojska Polskiego Olsztyn Aktywnie- marszobiegi Tomasz Klamra - tklamra@wp.pl
11:15 boisko Gimnazjum 13, ul. Jeziołowicza 2 Bieg na 60m dziewcząt Gimnazjum nr 6 Danuta Michałowska Pardo
13.10 boisko „ORLIK” przy Gimnazjum 6 ul.Jagiellończyka 32 TEST COOPERA Gimnazjum nr 6 Tomasz Mirosławski 89 527 29 15
17.30 - 21.00 Boisko przy
ul. Jeziołowicza 2
Turniej piłkarski OLFA OsiR Olsztyn osir@osir.olsztyn.pl
16:00 Sala gimnastyczna Przedszkola nr 14 i ogród przedszkolny „W wolnym czasie … zagrajmy” - warsztaty rodzinne. Gry planszowe i zabawy sportowe Przedszkole nr 14 Małgorzata Sztąberska - nauczyciel przedszkola t. 89 5271345
14:30 boisko „Orlik” przy ZSO nr 3 lub średnia sala gimnastyczna ul. Wańkowicza 1 Turniej koszykówki ulicznej ZSO nr 3 Piotr Łastowski 696-045-637 lastek79@wppl
18:30 sala gimnastyczna Gimnazjum 13, ul. Jeziołowicza 2 Towarzyski mecz piłki siatkowej Gim13 – Gim.8 Sergiusz Salski -  ssalski@wp.pl
21.05.2014 9.00- 11.00 Obiekty sportowe OSW, ul. Bydgoska 33, Olsztyn Dzień Sportu klas IV Olsztyńska Szkoła Wyższa, kontakt- Marzena Urniaż murniaz@wp.pl
10.00 – 13.00 Kortowo – stadion lekkoatletyczny Mistrzostwa Olsztyna Gimnazjów w LA SSS „Juvenia” OSiR Olsztyn 89 5270227
12.15 „ORLIK” przy Gimnazjum 6 ul. Jagiellończyka 32 mecz piłki nożnej pomiędzy Gim. 6 – Gim. 5 Gimnazjum 6 Tomasz Mirosławski 89 527 29 15
14.30 sala  Gimnazjum nr  12’ ul. Sybiraków 3A Turniej piłki nożnej Marcin Rączkiewicz 606284095
8.30-22.00 Boisko „ Orlik” przy SP3, ul. Kołobrzeska 13M Liga Orlika dako82@o2.pl
22.05.2014 8:00-14:00 Obiekty sportowe OSW, ul. Bydgoska 33, Olsztyn Olimpiady Specjalne Olimpiady Specjalne Polska, Olsztyńska Szkoła Wyższa, kontakt- T.  Świątek 609 042 480
10:00 Ogród przedszkolny, Przedszkole 14,ul. Kłosowa 23 A „Ogród uczy, bawi wychowuje” –konkursy sportowo- rekreacyjne dla dzieci Przedszkole nr 14 Jolanta Drążek - nauczyciel, t. 89 5271345
10:15 Gimnazjum Nr 5, ul. Marii Konopnickiej 11 mecz towarzyski piłki siatkowej pomiędzy Gimnazjum 6-Gimnazjum 5 Gimnazjum 5 Tomasz Mirosławski 89 527 29 15
17:30 – 21:00 Boisko przy
ul. Jeziołowicza 2
Turniej piłkarski OLFA OSiR Olsztyn osir@osir.olsztyn.pl
16:00 – 18:30 Stadion LA w Kortowie ul. Oczapowskiego „Czwartek LA” dla uczniów SP OSiR Olsztyn i  SSS „Juvenia”  osir@osir.olsztyn.pl
10:00 – 14:00 obiekty sportowe UWMw Kortowie IX Regionalny Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych W-M Oddział Regionalny Olimpiad Specjalnych i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychow. Olsztynie
11.00 „ORLIK” przy Gimn. nr 6ul. Jagiellończyka 32 TEST COOPERA Gimnazjum nr 5 Tomasz Mirosławski 89 527 29 15
11:15 boisko przy Gimnazjum 13 ul. Jeziołowicza 2 Hula-Hop Danuta  Małachowska-Pardo
15.15 sala Gimnazjum nr 12, ul. Sybiraków 3A Turniej siatkówki Marzena Skibińska 608737696
11:10 sala gimnastyczna Gimnazjum 13, ul. Jeziołowicza 2 Konkurs rzutów za 3 pkt Gimnazjum13 Rafał Lachowski lachowskir@op.pl
23.05.2014 11:10 boisko przy Gimnazjum 13 ul. Jeziołowicza2 Konkurs żonglerki – piłka nożna Mariusz Morzyc mariuszmorzyc@wp.pl
11:30 Zespół Szkół Samochodowych im. por. A. M. Bocheńskiego,
Al. Wojska Polskiego 17
Zawody
w wyciskaniu sztangi leżąc na ławeczce poziomej
Nauczyciele wf Zespołu Szkół Samochodowych w Olsztynie, tel. 89 526 44 41, zss@zss.olsztyn.pl
Kalendarz wydarzeń
Pogoda
Pochmurnie 2°C
Pochmurnie 2°C