Idź do treści strony

„Jesteś tym, co jesz” – Noc Naukowców

17.09.2019

Nie ma już chyba nikogo, kto kwestionowałby fakt, że nawyki żywieniowe mają kluczowy wpływ na nasze zdrowie. Wciąż jednak wielu z nas nie wie czym tak naprawdę jest „zrównoważona”, „optymalna” czy „zbilansowana” dieta.

Wnioskodawcy - zapraszamy na spotkanie!

16.09.2019

Złożyłaś/-łeś wniosek do Olsztyńskiego budżetu Obywatelskiego? Chcesz wiedzieć co się z nim dzieje i na jakim etapie jest weryfikacja? Przyjdź na spotkanie zespołu koordynującego!

Biegiem przez jesień i zimę

16.09.2019

Już ponad sto osób jest na liście startowej kolejnej edycji cyklu biegowego City Trail, który rozpocznie się 26 października w Olsztynie.

Dajemy przykład

16.09.2019

Regionalne Centrum Bezpieczeństwa, choć jeszcze nie zostało uruchomione, już wzbudza zainteresowanie osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w innych województwach. Dziś (16.09) gościli u nas przedstawiciele białostockiego...

Obronił tytuł mistrza

16.09.2019

Wojciech Kopeć z Olsztynka po raz drugi z rzędu wygrał Ukiel Olsztyn Półmaraton. Wśród kobiet najszybsza okazała się Rosjanka Elizabeta Pogudo. W rywalizacji wzięło udział ponad 650 uczestników!

Spotkanie dyplomatów z Uzbekistanu z przedstawicielami branży turystycznej

Olsztyn z kolejnym miastem partnerskim?

13.09.2019

Niewykluczone, że kolejne azjatyckie miasto zostanie partnerem stolicy Warmii i Mazur. Takie sugestie pojawiły się przy okazji wizyty w Olsztynie dyplomatów z Uzbekistanu.

Biegacze na trasie półmaratonu

Półmaraton w wyjątkowych okolicznościach przyrody

13.09.2019

Już czwarty raz biegacze wyruszą na trasę Ukiel Olsztyn Półmaratonu. Wyjątkowa trasa przyciąga rzesze wielbicieli tego sportu, doskonale promując stolicę Warmii i Mazur.

Piesi i rowerzyści na ulicach Olsztyna

Kręć z Urzędem na rzecz dzieci

13.09.2019

Wyjątkowa akcja przy okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Kilometry przebyte w najbliższym tygodniu pieszo, na rolkach, rowerem zamienione zostaną na pieniądze dla Domu Dziecka.

Pogoda
Częściowe zachmurzenie 10°C
Mocne przelotne opady deszczu 13°C