Idź do treści strony

Festiwalowiczu, nocujesz-zyskujesz!

15.08.2018

Wszystkim gościom, którzy przyjeżdżają do naszego miasta na Olsztyn Green Festiwal (17-18 sierpnia), przypominamy o korzyściach, jakie zyskują biorąc udział w naszej akcji promocyjnej „Visit Olsztyn. Nocujesz-zyskujesz”. Sprawa...

Prezydent Olsztyna i ambasador Chin przy rzeźbie Mikołaja Kopernika przed olsztyńskim zamkiem

Ambasador Chin w Olsztynie

14.08.2018

Rozmowy o współpracy oraz zwiedzanie stolicy regionu - to w skrócie najważniejsze elementy wtorkowej (14 sierpnia) wizyty chińskiej delegacji. Ambasador spotkał się w ratuszu z prezydentem miasta.

Rowery

Coraz więcej Łynostrady

14.08.2018

Prace nad jedną z najbardziej oczekiwanych inwestycji nabierają tempa. Kolejne odcinki zbliżają się do końca realizacji.

Konkurs „Stawka większa niż życie”

14.08.2018

Zachęcamy do udziału w konkursie „Stawka większa niż życie” ogłoszonego przez Miejską Informację Turystyczną w Olsztynie. Stawką dla zwycięzców są trzy zestawy miejskich gadżetów promocyjnych „Visit. Olsztyn”. Zadanie konkursowe...

Publiczność i scena na WAMA Film Festival

Ruszył nabór do konkursów WAMA Film Festival

13.08.2018

Startuje nabór do dwóch sekcji konkursowych festiwalu - Międzynarodowego Konkursu Koprodukcji Filmowych oraz Konkursu Filmów Krótkich. Zgłoszenia można przesyłać do 10 września 2018 roku.

Budynek ratusza z zewnątrz, widok na wieżę

W ratuszu o eksporcie

13.08.2018

Środowisko biznesowe Olsztyna i regionu ma szansę spotkać się z przedstawicielem Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Zapraszamy 27 sierpnia (poniedziałek) do Urzędu Miasta.

Konrad Bukowiecki na balkonie ratusza

Srebro dla Olsztyna, srebro dla regionu

10.08.2018

Drugie miejsce w konkursie pchnięcia kulą podczas Mistrzostw Europy w Berlinie dla Konrada Bukowieckiego z AZS-u UWM Olsztyn. W piątek (10 sierpnia) lekkoatleta odwiedził w ratuszu prezydenta miasta.

prezydent Olsztyna i wójt Stawigudy po podpisaniu porozumienia

Olsztyńska komunikacja ze Stawigudą

10.08.2018

Od września autobusy miejskie z Olsztyna będą kursować do kolejnej, sąsiedniej gminy. W piątek (10 sierpnia) w ratuszu zostało podpisane porozumienie w tej sprawie.

Pogoda
Czyste niebo 15°C
Częściowe zachmurzenie 23°C