Idź do treści strony
Kartony z towarem przed budynkiem

Pomoc z Chin już w drodze

01.04.2020

Władze partnerskiego miasta Olsztyn - chińskiego Weifangu - przesłali wsparcie. Obiecane artykuły ochronne już wyruszyły w drogę do naszego miasta.

Autobusy stoją na parkungu

Zmiany w komunikacji miejskiej

01.04.2020

Korekty rozkładów jazdy - to tylko część nowości wprowadzonych przez Zarząd Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie. Nowe rozwiązania obowiązują od początku kwietnia.

Logo ZUS

Tarcza Antykryzysowa: wsparcie z ZUS

01.04.2020

Ochrona zatrudnienia oraz zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach to główne cele pakietu regulacji, które składają się na Tarczę Antykryzysową. Regulacje weszły w życie 1 kwietnia (środa).

Baner akcji MOK-u

MOK przenosi się do sieci

01.04.2020

Kolejna olsztyńska instytucja swoją działalność będzie realizować w Internecie. Po Olsztyńskim Teatrze Lalek na taki Krok zdecydował się Miejski Ośrodek Kultury.

Ankieta badania zadowolenia interesantów

Oceń pracę urzędników

01.04.2020

Zapraszamy do wypełnienia ankiety i wyrażenie swojej opinii na temat pracy olsztyńskiego magistratu. Badanie potrwa do końca września.

Fragment plakatu promującego projekt

Przyspiesz swój biznes!

31.03.2020

Trwa nabór do projektu "Speed Up Your Business". Nabór potrwa do 5 kwietnia, a jeszcze tylko dziś (wtorek, 31 marca) można zgłosić się do udziału w dniu otwartym on-line.

Symbol zakazu na wirusie

Koronawirus: kolejne zmiany

31.03.2020

Rząd Rzeczypospolitej Polskiej ogłosił kolejne ograniczenia dotyczące walki z pandemią koronawirusa. Wśród najważniejszych nowości jest zmniejszenie liczby klientów w sklepach, ograniczenia w poruszaniu się nieletnich, zamknięte...

Pojemniki na śmieci

Przedsiębiorcy: jak zawiesić opłaty za odpady?

31.03.2020

Urząd Miasta Olsztyn, przypomina, że przedsiębiorcy, których działalność uległa zawieszeniu w związku z zagrożeniem epidemicznym koronawirusem, mogą zawiesić opłatę za gospodarowanie odpadami.

Pogoda
Pochmurnie -3°C
Pochmurnie 4°C