Idź do treści strony

Olsztyn Green Festival 2017

4. edycja Olsztyn Green Festival odbędzie się w weekend 12-13 sierpnia 2017 roku nad jeziorem Ukiel, na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel” przy ul. Kapitańskiej. Oprócz koncertów na uczestników festiwalu czeka mnóstwo wydarzeń towarzyszących, propagujących ekologię i zdrowy tryb życia.

Podczas festiwalu wystąpią między innymi:

Łąki Łan - pełna szaleństwa funkowa petarda, która wybucha w każdym miejscu, niezależnie od tego, czy jest to mały klub czy wielka plenerowa impreza. Grupa muzyków o ksywkach Poń Kolny, Bonk, Zając Cokictokloc, Jeżuś Marian, Mega Motyl, Paprodziad i Boykot od ponad dekady udowadnia, że Słowianie mogą doskonale grać muzykę funkową, nawet jeśli poprzebierani są za przedstawicieli łąkowej fauny. Łąki Łan, świeżo po premierze czwartej płyty "Syntonia", to koncertowi wyjadacze, których koniecznie trzeba zobaczyć w akcji.

Xxanaxx - czyli duet Klaudia Szafrańska i Michał Wasilewski. To jedna z czołowych grup na polskiej scenie alternatywnego elektronicznego popu. Dwa lata po debiucie „Triangles”, w 2016 r. ukazał się ich drugi album zatytułowany „FWRD”. Do tanecznej klubowej elektroniki tym razem duet dodał inspiracje muzyką soul, R&B i hip-hopem, jak choćby w utworze „Nie znajdziesz mnie”, w którym gościnnie rapuje Ten Typ Mes. To właśnie polskojęzyczny repertuar jest największym zaskoczeniem, jakie przynosi nowy album Xxanaxxu. - Podbijamy Polskę po polsku - podsumowali w rozmowie z Co Jest Grane 24 przed występem na Open'erze.

Szczegółowy program oraz informacje o kolejnych wykonawcach: www.olsztyngreenfestival.com

Dzieci do lat 12 i dorośli powyżej 65. roku życia na festiwal wchodzą za darmo.


Gdzie Agora S.A.
Organizacja Agora S.A.
Data 2017-08-13
Godziny 12:00 - 22:00
Pogoda
Czyste niebo 9°C
Częściowe zachmurzenie 20°C