Idź do treści strony

Koncert walentynkowy Sławka Uniatowskiego „Metamorphosis”

Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie zaprasza w piątek 14 lutego, o godz. 19.00 na koncert walentynkowy Sławka Uniatowskiego „Metamorphosis”. W programie autorskie utwory z debiutanckiego albumu artysty „Metamorphosis”.

„Metamorphosis” to autorskie kompozycje do tekstów własnych, Tomasza Organka, Michała Zabłockiego oraz Janusza Onufrowicza. Teksty traktują o miłości, przyjaźni, przemijaniu, nadziei i akceptacji samego siebie. Skłaniają do refleksji. Muzyka to połączenie jazzu, soulu, popu z lekką dawką rytmów brazylijskich.

Sławek Uniatowski to wybitny wokalista, multiinstrumentalista oraz autor muzyki i tekstów piosenek. Jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Huston, Celine Dion czy Michaelem Buble. W zeszłym roku został laureatem nagrody Magazynu Fashion dla najlepiej ubranego Artysty w kategorii kultura.

Bilety w cenie 100-120 zł do nabycia w kasie Filharmonii od wt-pt w godz. 10:00-17:00 oraz godzinę przed każdym koncertem a także na stronie: www.bilety.filharmonia.olsztyn.pl

Piotr Sułkowski – dyrygent
Sławek Uniatowski – śpiew
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Paweł Puszczało – kontrabas
Rafał Stępień – fortepian, instrumenty klawiszowe
Tomasz Torres – perkusja, instrumenty perkusyjne


Gdzie Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie
Organizacja Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie
Kontakt +48 89 527 51 75
Data 2020-02-14
Godziny 19:00 - 21:00
Pogoda
Pochmurnie 11°C
Częściowe zachmurzenie 10°C