Idź do treści strony

Koncert grupy pARTyzant

Klub Galeria Sowa zaprasza w czwartek, 7 listopada, o godz. 19:00 na koncert grupy pARTyzant, rodzinnego duetu ojca i syna, który jako pierwszy rockowy zespół zagrał w prestiżowej sali koncertowej „Vahdat Hall” w Iranie, dwukrotnie ją zapełniając.

Duet porusza się płynnie pomiędzy różnymi stylistykami, nie brakuje mocnych rockowych riffów, bluesowych smaczków, humoru i zabawy przeplatanych refleksją i zadumą. Ważnym i nieodzownym elementem koncertów jest interakcja z publicznością oraz nieskrępowana improwizacja. Na repertuar grupy składają się kompozycje własne przeplatane oryginalnymi interpretacjami znanych tematów.

Zespół tworzą:
Krzysztof Toczko (gitary, wokal) – początek swojej działalności artystycznej zawdzięcza grupie DŻEM, z którą współpracuje do dziś, a w latach 1991-1994 stale jej towarzyszył grając na akordeonie, harmonijce ustnej i gitarze (muzyk gości na sześciu wydawnictwach zespołu). Gitarzysta do perfekcji opanował trudną i widowiskową technikę tappingu oburęcznego, która umożliwia mu niezależne granie na dwóch gitarach jednocześnie. Ową wirtuozerię doceniło już blisko 7 milionów widzów śledzących kanał YouTube artysty (https://www.youtube.com/user/partyzgit).

Mikołaj Toczko (perkusja) – od dziecka związany ze „światem muzycznym“. Biegle miesza style od metalu, po jazz. Mimo młodego wieku występował m.in. u boku takich artystów jak Maryla Rodowicz, Jennifer Batten (Michael Jackson), Jurek Styczyński (Dżem), Krzysztof Wałecki (Oddział Zamknięty, Vintage), Marek Modrzejewski (Zdrowa Woda, Indivi-duo) czy Andrzej Nowak (TSA, Złe Psy).

Bilety w cenie 25 zł dostępne w Galerii Sowa
Więcej informacji o wydarzeniu: pl-pl.facebook.com/events/379223159646384/ 


Gdzie Galeria Sowa
Organizacja Galeria Sowa
Kontakt +48 89 535 31 94/ +48 502 656 902
Data 2019-11-07
Godziny 19:00 - 21:00
Pogoda
Częściowe zachmurzenie 12°C
Lekki deszcz 17°C