Idź do treści strony

Alosza Awdiejew – Koncert Jubileuszowy

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie zaprasza w poniedziałek 18 listopada na koncert Aloszy Awdiejewa. Człowiek-instytucja, człowiek-orkiestra w uroczysty sposób będzie świętował 80-lecie – początek koncertu o godz. 19.00.

Artysta, ale i człowiek kultury i nauki. Alosza Awdiejew jest wyjątkowym artystą estradowym i jednocześnie wybitnym naukowcem, profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do tego para się aktorstwem filmowym, pisze popularne felietony, tłumaczy poezję, a przede wszystkim tworzy genialną muzykę. Koncerty Aloszy Awdiejewa nieodmiennie stanowią niezwykłe przeżycie dla całej widowni.

Niespotykana charyzma artysty skupia uwagę wszystkich słuchaczy niejednokrotnie gromadząc przed sobą wielotysięczne audytorium. Jak nikt potrafi budować relację z każdą z osób siedzących na sali. Bogate wrażenia czekają wszystkich, którzy zdecydują się na uczestnictwo w tym wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest koncert jubileuszowy.

Na scenie artyście towarzyszyć będą: Michał Półtorak – skrzypek związany od 40 lat z Piwnicą pod Baranami, ale także z grupami „WIEM” i „ANAWA” Marka Grechuty, Grzegorzem Turnauem, Jackiem Wójcickim, Anną Szałapak itp. oraz Kazimierz Adamczyk – kontrabasista, z którym Alosza Awdiejew występuje już ponad 45 lat!

Bilety dostępne online: biletyna.pl


Gdzie Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie
Organizacja Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie
Kontakt +48 89 513 17 34
Data 2019-11-18
Godziny 19:00 - 21:00
Pogoda
Pogodnie 7°C
Pochmurnie 14°C