Idź do treści strony

Targi Eko Rękodzieła

Kuźnia Społeczna w Olsztynie oraz Zmydlona.pl zapraszają na zimową edycję jednego z nielicznych wydarzeń tego typu w województwie warmińsko-mazurskim – Targi Eko Rękodzieła. Po raz drugi w tym roku i przez dwa dni (7-8 grudnia, w godz. 10.00-18.00) będziemy mieli niepowtarzalną okazję zapoznać się z lokalnymi wytwórcami w 100% naturalnego rękodzieła.

Ta edycja jest wyjątkowa jeszcze z jednego powodu – odbędzie się w nowym obiekcie, uruchomionej we wrześniu bieżącego roku Kuźni Społecznej. Wprost idealnie wpisującej się w ideę targów. Organizatorzy przekonują, że targi powstały właśnie z myślą o wypromowaniu lokalnego biznesu, w myśl zasady ŻYJĘ I KUPUJĘ LOKALNIE.

W poprzedniej edycji targów wzięli udział producenci m.in.: naturalnych kosmetyków, kiszonek, ubrań dla dzieci, produktów zero waste, toreb na zakupy, zegarów, ceramiki (4 różne firmy), kartek okolicznościowych, poduszeczek relaksacyjnych, biżuterii, ozdób domu, drewnianych przedmiotów codziennego użytku, firan, zabawek dla dzieci. Wystawców było 45, wszyscy z Warmii i Mazur. Idea targów spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno wystawców jak i odwiedzających.

Już dzisiaj zapraszamy na drugą edycję targów. Będzie to niepowtarzalna okazja zapoznania się z lokalnymi wytwórcami, lokalnym rękodziełem i do tego 100% naturalnym, bo taka jest idea tego spotkania. Nasza planeta cierpi, pokażemy wam firmy, które o nią dbają każdego dnia, na każdym etapie swojej produkcji.

Organizatorzy będą na bieżąco prezentowali poszczególnych, zarejestrowanych wystawców przybliżając ich portfolio, na profilu www.facebook.com/targirekodzielaolsztyn/ 

Wstęp na targi jest BEZPŁATNY.


Gdzie Kuźnia Społeczna w Olsztynie oraz Zmydlona.pl
Organizacja Kuźnia Społeczna w Olsztynie oraz Zmydlona.pl
Kontakt +48 573 997 797
Data 2019-12-08
Godziny 10:00 - 18:00
Pogoda
Pogodnie 7°C
Pochmurnie 14°C