Idź do treści strony

Walentynkowy Atom Miłości

14 lutego w walentynki Galeria Warmińska będzie rozbrzmiewała znanymi i popularnymi melodiami zespołu Loka. O godz. 18.00 na scenie rozpocznie się koncert zespołu, który od kilu lat z powodzeniem koncertuje w całym kraju. Ich szybko wpadające w ucho przeboje Prawdziwe powietrze, Tańczę sam , czy Atom miłości to utwory, które kojarzą chyba wszyscy słuchający w kraju jakiejkolwiek stacji radiowej.

Koncert Loka będzie w Galerii bezpłatny, a w czasie imprezy zostanie przeprowadzony konkurs, w którym będzie można wygrać wyjazd na ekskluzywny koncert Loka. Konkurs będzie bardzo prosty: podczas koncertu czynna będzie Fotobudka, w której każda para będzie mogła zrobić sobie zdjęcie. Fotobudka będzie drukowała dwa egzemplarze fotografii. Jeśli sfotografowani podpiszą jedno ze zdjęć (podadzą na nim swoje personalia i numer telefonu) i wrzucą je do przygotowanego koszyka wówczas wezmą udział w losowaniu wyjazdu na koncert Loka z możliwością wejścia na backstage (koncert odbędzie się latem). Zwycięzców zabawy liderzy zespołu ogłoszą po zakończeniu imprezy.

Dodatkowo w dniu walentynek wiele butików w Galerii Warmińskiej będzie kusiło swoich klientów promocjami i serduszkowymi prezentami.

Wiecej informacji na stronie: www.galeria-warminska.pl


Gdzie Galeria Warmińska
Organizacja Galeria Warmińska
Kontakt +48 89 670 03 51
Data 2018-02-14
Godziny 18:00 - 20:00
Pogoda
Pochmurnie -2°C
Częściowe zachmurzenie -2°C