Idź do treści strony

„Star Adventure – Kosmiczna Wystawa” w Galerii Warmińskiej

Od 29 stycznia do 10 lutego Galerię Warmińską opanuje świat gwiezdnej sagi. Fani kosmicznych przygód będą mogli podziwiać największy w Europie model najsłynniejszego statku kosmicznego w historii galaktyki.

W czasie wystawy zatytułowanej "Star Adventure - Kosmiczna Wystawa" będzie można oglądać ogromny statek kosmiczny T-65, o długości niemal dziesięciu metrów! Kolejnym modelem wzorowanym na pojazdach z filmowej sagi będą śmigacz śnieżny, dwuosobowy pojazd bojowy, który brał udział w bitwie o ukrytą na skutej lodem planecie bazę rebelii oraz model imperialnej maszyny kroczącej, pojazdu terenowego poruszającego się na dwóch mechanicznych nogach.

Nie lada gratką również dla pań bez wątpienia będzie prezentacja wiernie odwzorowanych kostiumów wzorowanych na postaciach znanych z filmowej sagi, zaś największą atrakcją wystawy będzie Symulator Statku Kosmicznego, który pozwoli zwiedzającym wziąć udział w bitwie kosmicznej i zniszczyć imperialną stację bojową.

Wystawa, której ekspozycja rozpocznie się pod koniec stycznia będzie kolejną poświęconą sadze filmowej prezentacją w Galerii Warmińskiej. Poprzednie, w czasie których prezentowano modele statków, biły rekordy popularności, a młodsi i starsi fani cierpliwie czekali w bardzo długich kolejkach, by sfotografować się w strojach ulubionych bohaterów.


Gdzie Galeria Warmińska
Organizacja Galeria Warmińska
Kontakt +48 89 670 03 51
Data 2018-03-09
Godziny 10:00 - 21:00
Pogoda
Częściowe zachmurzenie 3°C
Częściowe zachmurzenie 7°C