Idź do treści strony
Remont Jagiellońskiej coraz bliżej

Remont Jagiellońskiej coraz bliżej

07.02.2018

Przed nami przebudowa odcinka ul. Jagiellońskiej od skrzyżowania z ul. Limanowskiego do skrzyżowania z ul. Wrocławską (dawna ul. Hanki Sawickiej). To pierwszy etap remontu.

konkurs na organizację przedsięwzięć kulturalnych skierowanych do mieszkańców Olsztyna

Skonsultuj przed złożeniem wniosku

06.02.2018

Do 21 lutego organizacje pozarządowe mogą składać wnioski w konkursie na organizację przedsięwzięć kulturalnych skierowanych do mieszkańców Olsztyna. Przy ubieganiu się o dofinansowanie przedstawiciele trzeciego sektora mogą...

Harcerski finał WOŚP

Harcerski finał WOŚP

06.02.2018

Po raz pierwszy głównym organizatorem sztabu WOŚP w Olsztynie został Hufiec Warmiński ZHP im. Ryszarda Knosały. Był to największy sztab w całym Województwie Warmińsko-Mazurskim.

Szachy na szachownicy

Na szachy i planszówki!

05.02.2018

Tradycyjna rozrywka zyskuje na popularności. Nie tylko młodzi olsztynianie mogą rozpocząć swą przygodę z wyjątkowymi grami.

Logo DZiT

Obsługa pasażerów dłużej w poniedziałki

05.02.2018

Zmiana godzin pracy Punktu Obsługi Klienta w Śródmieściu. W każdy poniedziałek można będzie z niego korzystać do godz. 18:00.

Seniorze uważaj na nieuczciwych sprzedawców

02.02.2018

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów realizuje kampanię, która ma na celu podniesienie świadomości i uwrażliwienie osób starszych, które mogą stać się ofiarami nieuczciwej sprzedaży bezpośredniej.

Zmiana terminu zmian na Partyzantów i Bema

Zmiana terminu prac na Partyzantów i Bema

02.02.2018

W związku prognozowanymi na przyszły tydzień niskimi temperaturami termin wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu na Partyzantów i pl. Bema zostanie przesunięty o tydzień (9/10lutego).

Mamy najlepiej oświetlone inwestycje w kraju [zdjęcia]

01.02.2018

Podczas uroczystej gali w Warszawie (31.01) prezydent Piotr Grzymowicz odebrał laur w konkursie na "Najlepiej oświetloną gminę i miasto 2017 roku". Zobacz rozświetlone miejsca Olsztyna wyróżnione w plebiscycie.

Pogoda
Lekkie opady śniegu z deszczem 1°C
Lekkie opady śniegu 1°C