Idź do treści strony
Kwiaty przy budynku ratusza

Trwa plebiscyt na ukwiecone miasto

07.08.2018

Kolejny raz Olsztyn startuje w oryginalnym plebiscycie. Dzięki głosom Internautów może zostać wybrany Najbardziej Ukwieconym Miastem.

Koncert na 25-lecie zespołu Harlem

07.08.2018

Ćwierćwiecze istnienia znanego olsztyńskiego zespołu Harlem zdominuje pierwszy dzień Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Zespołów FEST MUZA (8 sierpnia). „Dżaworowi” i kompanii na scenie będą towarzyszyć m.in. Marek Piekarczyk i...

Rowery miejskie, w tle pojazdy komunikacji publicznej

Rower coraz popularniejszy

06.08.2018

Olsztynianie coraz chętniej korzystają z nowego środka transportu publicznego. Rower miejski zyskuje w naszym mieście grono zwolenników.

Sygnalizaotry

Programy na skrzyżowaniach pozmieniane

06.08.2018

Kolejny etap zmian w funkcjonowaniu sygnalizacji na skrzyżowaniach zakończony. Apelujemy do kierowców o większą uwagę podczas jazdy olsztyńskimi ulicami.

Zwiedzaj Olsztyn za darmo!

03.08.2018

W każdą sobotę od początku czerwca do końca września o godz. 16.00 ruszy dwugodzinna wycieczka z przewodnikiem po mieście. W najbliższy weekend zapraszamy na kolejną odsłonę akcji promocyjnej „Zwiedzaj Olsztyn za...

Zmiany na Towarowej

03.08.2018

Czekają nas zmiany w organizacji ruchu na jednej z największych inwestycji w historii powojennego Olsztyna - przebudowie i wydłużeniu ul. Towarowej, która będzie prowadziła do węzła wschód południowej obwodnicy Olsztyna.

EkoJanosik dla olsztyńskiego MPEC

02.08.2018

Nagroda "EkoJanosik - Zielona wstęga Polski" przyznawana jest za szczególne osiągnięcia związane z promocją działań ekologicznych i ochroną środowiska. W tym roku w kategorii przedsiębiorstwo zwyciężyła olsztyńska spółka MPEC.

Teledyski z Olsztynem w tle

02.08.2018

Punkt Miejskiej Informacji Turystycznej właśnie rozstrzygnął konkurs, w którym zadaniem uczestników było przesłanie jak największej ilości linków do teledysków, w których Olsztyn stanowi tło do historii przedstawionej w...

Pogoda
Czyste niebo 15°C
Częściowe zachmurzenie 23°C