Idź do treści strony
Logo PTTK

Olsztyn w kalendarzu PTTK?

27.04.2020

Jest szansa, by stolica Warmii i Mazur zaistniała w kalendarzu wydawanym przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajobrazowego. Trwa bowiem konkurs fotograficzny "Poznajemy Polskę z PTTK".

Budynek szkoły podświetlony nocą

Dzień Otwarty online w I LO

27.04.2020

Tym razem olsztyńska szkoła zachęca do zapoznania się z jej ofertą wirtualnie. Uczniowie i nauczyciele przygotowali trzy filmy, w których zachwalają placówkę.

Budynek ratusza

Próba wyłudzenia danych w prokuraturze

24.04.2020

Do Urzędu Miasta w nocy wpłynął niepodpisany e-mail z adresu sugerującego, że może być to Poczta Polska. Powołując się na ustawę o COVID-19 wnioskowano o przekazanie danych osobowych mieszkańców Olsztyna. Prezydent Miasta Piotr...

Grafika promująca akcję

#OlsztynWillWait - ruszyła nowa kampania

24.04.2020

Stolica Warmii i Mazur dołączyła do promocyjnej akcji #CityWillWait. Jej inicjatorami są organizacje turystyczne działające w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu i Łodzi.

Banknoty stuzłotowe

PKO BP - nowe zasady obsługi

24.04.2020

Zmienia się obsługa klientów banku PKO BP. Od poniedziałku (27 kwietnia) do pracy wracają trzy z oddziałów na terenie Olsztyna, w tym filia w ratuszu.

Logo akcji Olsztyn Czyta

Literackie aktywności MBP

24.04.2020

W tym roku zabrakło tradycyjnego świętowania Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Nie znaczy to jednak, że bibliotekarze nie pamiętali o czytelnikach.

Zamaskowana postać trzyma torebkę

Niezwykła wystawa on-line

24.04.2020

Twórcy doskonale reagują na zmieniającą się rzeczywistość. Od piątku (24 kwietnia) można się o tym przekonać na... Facebooku Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie.

Pogoda
Czyste niebo 13°C
Pogodnie 19°C