Idź do treści strony

Rusza czwarta edycja konkursu „Olsztyn Street Art Garden”

15.06.2018

Już czwarty raz młodzi artyści uliczni będą mogli zaprezentować swoje umiejętności w konkursie „Olsztyn Street Art Garden”. Od 15 czerwca można już zgłaszać projekty prac, które wzbogacą przestrzeń publiczną Olsztyna. Celem...

Znak prace drogowe

Towarowa/Sprzętowa - zmiany nieco później

15.06.2018

Dopiero w poniedziałek powinny zacząć obowiązywać zmiany na skrzyżowaniu ulic Towarowej ze Sprzętową. Trwa dostosowywanie sygnalizacji świetlnej w tym miejscu.

Stadion Stomilu nocą

Bliżej nowego boiska

14.06.2018

Olsztyńscy radni zdecydowali o dodatkowych pieniądzach na ważną inwestycję. Teraz OSiR będzie mógł podpisać umowę na budowę nowego boiska na stadionie miejskim.

Wizualizacja Centaurusa

Centaurus zacznie rosnąć

14.06.2018

Obiekt powstający u zbiegu al. Piłsudskiego z ul. Głowackiego Ma być najwyższym budynkiem Olsztyna. Na placu budowy Centaurusa wmurowany został dziś (14 czerwca) kamień węgielny.

Logo programu

"Europa dla obywateli" w Olsztynie

14.06.2018

W jaki sposób ubiegać się o dofinansowanie z tego programu? Tego będzie można dowiedzieć się w specjalnym punkcie, który odwiedzi nasze miasto 20 czerwca.

Taka woda siły doda!

14.06.2018

W upalne dni w Olsztynie można się napić wody ze specjalnych zdrojów ustawionych m.in. na Starym Mieście. Olsztyńska „kranówka” od lat cieszy się opinią jednej z najlepszych w Polsce. Latem olsztyńskie Wodociągi uruchamiają...

Znak roboty drogowe

Reorganizacja ruchu na Towarowej/Sprzętowej oraz przy dworcu

13.06.2018

Kolejny etap prac na przebudowywanej ul. Towarowej w Olsztynie. Zmiany również w pobliżu dworca, gdzie powstaje węzeł przesiadkowy.

Słuchacze w BWA Galerii Sztuki

W BWA pod prąd

13.06.2018

Kolejne spotkanie z cyklu popołudniowych wykładów o sztuce współczesnej. Tym razem w BWA Galerii Sztuki będzie mowa o koloniach artystycznych.

Pogoda
Pochmurnie 18°C
Częściowe zachmurzenie 23°C