Idź do treści strony
Maciek z Mamą przy stole podczas konferencji sztabu WOŚP w olsztyńskim ratuszu

Znów zbieramy na nowoczesny sprzęt

07.01.2020

Jedenastoletni Maciek Danylczuk jest jednym z dzieci, które życie zawdzięczają Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Wraz z mamą w kolejnych finałach akcji pomaga zbierać pieniądze na zakup sprzętu.

Łyżwiarze na lodowisku

Ferie z OSiR-em

07.01.2020

Są nie tylko czasem odpoczynku od szkoły. Ferie doskonale sprawdzają się jako czas, który można przeznaczyć na uprawianie sportu i rekreacji.

Trzej królowie na koniacdh

Orszak przejdzie w poniedziałek

03.01.2020

Zbliża się kolejna edycja Orszaku Trzech Króli. W stolicy Warmii i Mazur główna część wydarzenia zacznie się na placu przed ratuszem, a skończy na pl. Solidarności, naprzeciw planetarium.

ścięta choinka

Co z choinkami?

03.01.2020

Olsztynianie zadają sobie pytanie, co zrobić z bożonarodzeniowym drzewkami, jakie ubierali na czas świąteczno-noworoczny. To nic skomplikowanego!

Aktorzy podczas spektaklu

Teatr Kokon prowadzi nabór

02.01.2020

To doskonała okazja dla marzących o występach na teatralnych scenach. Grupa Kokon szuka osób chętnych do współtworzenia spektakli.

Logo Planetarium i Obserwatorium

Zmiany w planetarium i obserwatorium

02.01.2020

Nowy rok przynosi nowości w działaniu Olsztyńskiego Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego. Dotyczą zarówno godzin zwiedzania wystaw, jak i cen usług świadczonych przez instytucję.

Samochody na ul. Partyzantów

W Wydziale Komunikacji opłaty kartą

31.12.2019

Od Nowego Roku zmiany w sposobie przyjmowania opłat związanych ze sprawami prowadzonymi przez Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Olsztyna. Teraz na miejscu będzie można je wnieść tylko przy pomocy karty płatniczej.

Grafika reklamująca zapisy do akcji Koduj z Gigantami

Zapisz się do akcji "Koduj z Gigantami"

31.12.2019

Rusza kolejna edycja zajęć informatycznych dla dzieci i młodzieży. Na bezpłatne zajęcia w Olsztynie będzie można zapisywać się od 2 stycznia (czwartek).

Pogoda
Pochmurnie 11°C
Częściowe zachmurzenie 10°C