Idź do treści strony
Kwiaty w parku

Powstają łąki kwietne

29.04.2020

Rozpoczęły się prace nad olsztyńskimi łąkami kwietnymi. W najbliższym czasie takie kolorowe obszary powstaną w pięciu lokalizacjach stolicy Warmii i Mazur.

Komputer na stole, notatki

Przedsiębiorcy wnioskują o wsparcie

28.04.2020

Około 5,3 tys. wniosków o pomoc z tzw. tarczy antykryzysowej wpłynęło dotychczas do Miejskiego Urzędu Pracy w Olsztynie. Nadal można ubiegać się o wsparcie.

Młodzi vlogerzy na nagraniu

MOK wybrał Młode Tuby!

28.04.2020

Wiemy, kto będzie mówić o kulturze do młodych. Rozstrzygnięty został konkurs na niezwykłych vlogerów.

Biegacze na trasie wyścigu, wokół kibice

Biegi Jakubowy i Świętojański: co z nimi?

28.04.2020

Są decyzje związane z jednymi z ważniejszych imprez biegowych, jakie odbywają się w stolicy Warmii i Mazur. Pewne jest, że nie odbędą się w zaplanowanych wcześniej terminach.

Wieża ratusza

Apel polskiego samorządu w sprawie wyborów

28.04.2020

Przedstawiciele samorządów m.in. zrzeszonych w Związku Miast Polskich zaapelowali do najwyższych władz państwowych oraz sił politycznych w kraju w sprawie wyborów. Poniżej prezentujemy treść wystąpienia, pod którym podpisał się...

Prezydent Olsztyna na tle miasta

Samorząd Olsztyna nie udostępni danych Poczcie Polskiej

27.04.2020

Jest odpowiedź Piotra Grzymowicza na wniosek Poczty Polskiej o przekazania danych ze spisu wyborców. W ocenie prezydenta Olsztyna Poczta Polska S.A. nie ma w tej chwili uprawnień do uzyskania dostępu do tych danych w celu...

Uszkodzony sprzęt elektroniczny

Powerbank jest odpadem specjalnym!

27.04.2020

Wyrzucanie do odpadów zmieszanych urządzeń zawierających baterie litowo-jonowe może źle się skończyć. Do niebezpiecznej sytuacji doszło niedawno w ZGOK.

Logo akcji SuperMiasta

Plebiscyt "SuperMiasta" - ostatnie dni głosowania

27.04.2020

Tylko do końca miesiąca można wziąć udział w plebiscycie "SuperMiasta" zorganizowanym przez "Gazetę Wyborczą". To zabawa związana z 30-leciem powstania samorządów.

Pogoda
Czyste niebo 13°C
Pogodnie 19°C