Idź do treści strony
Logo Olsztyn Green Festival

Wielkie powroty na Olsztyn Green Festival

19.06.2018

Znamy ostatnie gwiazdy tegorocznego Greena. Na plaży w CRS Ukiel będziemy mogli zobaczyć Dawida Podsiadłę i Varius Manx z Kasią Stankiewicz oraz grupę New People.

Rowery nad Ukielem

Rowerem na ostatnie "Spotkania ze zdrowiem"

19.06.2018

Przed nami ostatnia przed wakacjami odsłona akcji, którą proponuje Ośrodek Sportu i Rekreacji. Tym razem hasłem "Spotkań ze zdrowiem" będzie "Rower – najlepszy sposób na dobrą kondycję i samopoczucie".

Podpisanie umowy na rower miejski

Rower miejski podpisany!

18.06.2018

Olsztyn będzie mieć system roweru miejskiego. Umowę w sprawie realizacji zadania podpisał dziś (18 czerwca) Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu.

Olsztyński ratusz

Bel Canto w ratuszu

18.06.2018

Kolejny koncert w salach olsztyńskiego Urzędu Miasta. Tym razem dawna sala sesyjna będzie miejscem występu chóru Bel Canto.

Okładka raportu

Olsztyn w dziesiątce miast obywatelskich

18.06.2018

Opublikowana została czwarta edycja rankingu miast Europolis. Tym razem autorzy pod lupę wzięli to, co związane z obywatelskością.

Amfiteatr

Strefa coraz bliżej

18.06.2018

Piłkarskie emocje i atrakcje dla całych rodzin. Tak będzie wyglądać strefa kibica, która na mecze polskich piłkarzy będzie uruchomiona w amfiteatrze.

Logo akcji "Zaczytani-zabiegani"

Przebierańcy pobiegną z książkami

15.06.2018

Kolejna odsłona jednego z najbardziej niezwykłych biegów w kraju. Już w niedzielę (17 czerwca) w trasę ruszą "Zaczytani-Zabiegani".

Olsztyński ratusz, widok na wieżę

Oceń pracę Urzędu!

15.06.2018

Co należałoby zmienić w pracy ratusza, jak interesanci oceniają usługi, z jakich aspektów są zadowoleni a z jakich nie? Jak co roku pytamy Państwa o jakość obsługi w Urzędzie Miasta.

Pogoda
Pochmurnie 18°C
Częściowe zachmurzenie 23°C