Idź do treści strony
Zapakowany sprzęt wtaczany do amfiteatru

MOK szykuje się do próby sprzętu

04.05.2020

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie skompletował nowy sprzęt nagłaśniający i wkrótce będzie go testować. Metamorfozę przeszły także podziemia amfiteatru im. Czesława Niemena.

Tramwaj na torowisku

Ruch tramwajów wstrzymany na weekend

30.04.2020

Zastępcze autobusy zamiast tramwajów wyjadą w ten weekend na ulice Olsztynie. Ma to związek z niezbędnymi pracami przy torowiskach.

Dyrektor Jacek Szubiakowski przy ściennym malowidle przedstawiającym Olsztyn

Jacek Szubiakowski (czasowo) nadal szefem OPiOA

30.04.2020

Prezydent Olsztyna powierzył obowiązki szefa Olsztyńskiego Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego dotychczasowemu dyrektorowi instytucji. Nie znamy terminu rozstrzygnięcia konkursu na to stanowisko.

Narodowe flagi przed ratuszem

Olsztyn biało-czerwony

30.04.2020

Początek maja to tradycyjnie już szereg uroczystości, w których dominuje polska flaga. Choć sytuacja jest wyjątkowa, to nie zabraknie oryginalnych działań. Szczególnie nakierowanych właśnie na narodowe barwy.

Przedszkolaki

Znamy listy zakwalifikowanych do przedszkoli

29.04.2020

Zakończył się kolejny etap rekrutacji do olsztyńskich przedszkoli. Rodzice już mogą sprawdzić, czy ich dziecko zostało przyjęte do placówki.

Budynek Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa

Top Inwestycje: zagłosuj na Regionalne Centrum Bezpieczeństwa

29.04.2020

Ruszył konkurs Top Inwestycje Komunalne 2020 organizowany przez Portal Samorządowy i Grupę PTWP. Wśród przedsięwzięć, które zostały zakwalifikowane do głosowania znalazło się Regionalne Centrum Bezpieczeństwa przy ul....

Grafika koronawirus zakaz

Koronawirus: zmiany od 4 maja

29.04.2020

Kolejny etap zmian związanych z sytuacją epidemiologiczną w kraju. Po majowym weekendzie dostępnych będzie szereg usług, z których do tej pory nie można było korzystać.

Pogoda
Czyste niebo 13°C
Pogodnie 19°C