Idź do treści strony
Wyróżnieni certyfikatem Miejsce Przyjazne Seniorom

Są nowe Miejsca Przyjazne Seniorom

21.09.2018

To grupa potrzebująca często dodatkowego wsparcia i opieki. Olsztyńscy seniorzy uhonorowali kolejne sprzyjające im miejsca.

Banner przypominający o ostatnich dniach głosowania OBO

Finał głosowania OBO coraz bliżej

20.09.2018

Przed nami ostatnie dni głosowania w VI edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Na podjęcie decyzji mieszkańcy mają czas do końca niedzieli.

Wizualizacja oświetlenia Starego Miasta

Świetl(a)na przyszłość Starego Miasta

20.09.2018

Odpowiednie oświetlenie to doskonały pomysł na wyeksponowanie atutów obiektów i podniesienia ich atrakcyjności. Spotkanie z mieszkańcami dotyczące możliwej iluminacji Starego Miasta w poniedziałek (24 września).

Weekend za pół ceny!

20.09.2018

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Tej jesieni będzie to weekend...

Prace na drodze prowadzącej do obwodnicy Olsztyna

Zmiany na Towarowej (prawdopodobnie) od piątku

19.09.2018

Nieco później, niż planowano kierowcy pojadą nowym odcinkiem ul. Towarowej. Zapowiadane zmiany mają obowiązywać od piątku (21 września).

Fragment trasy rowerowej Łynostrada przez Las Miejski

Łynostrada rowerem, Łyna kajakiem

19.09.2018

Będzie finałem Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, a jednocześnie okazją, by poznać sporą część Łynostrady. Już w sobotę (22 września) oryginalny rajd i spływ.

16. Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki

19.09.2018

Już tylko tydzień dzieli nas od rozpoczęcia 16. edycji Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki. W tym roku wydarzenie odbędzie się w terminie 26-28 września. Pozostały jeszcze wolne miejsca na pokazy, warsztaty, wystawy – żeby wziąć w...

Mieszkaniec przegląda mapę trasy linii nr 129

Olsztyńskie autobusy dojadą do Olsztynka

18.09.2018

Coraz dalej można podróżować komunikacją miejską stolicy regionu. W ratuszu we wtorek (18 września) podpisane zostało porozumienie między Olsztynem a Olsztynkiem.

Pogoda
Pogodnie 5°C
Deszcz 10°C