Idź do treści strony
Paweł Pszczółkowski mija linię mety

Pszczółkowski (znów) najlepszy w Olsztynie

23.04.2018

Nie było niespodzianki w XVI edycji Biegu Jakubowego. Na metę na olsztyńskim Starym Mieście najszybciej dobiegł Paweł Pszczółkowski.

Prezydent Piotr Grzymowicz oraz przewodniczący Mirosław Gornowicz siedzą przy stole podczas konferencji

Dodatkowe miliony na ważne zadania

20.04.2018

Będzie więcej przedsięwzięć niż zostało to zaplanowane w budżecie. Po rozliczeniu ubiegłorocznego planu finansowego była szansa rozdysponować ok. 27 mln złotych. Dodatkowe pieniądze będą m.in. na wydarzenia artystyczne.

Tegoroczni stypendyście w towarzystwie prezydenta miasta

Artyści ze stypendiami

20.04.2018

Prezydent Olsztyna wręczył stypendia osobom zajmującym się osób twórczością artystyczną, upowszechnianiem oraz ochroną dóbr kultury. Miejskie wsparcie przyznane zostało 21 osobom.

MPEC na szóstkę!

20.04.2018

Olsztyński MPEC zajął 6. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej za rok 2018. Redakcja Strefy Gospodarki razem z Dziennikiem Gazetą Prawną przyjrzała się działającym w Polsce...

Ogłaszamy konkurs na pamiątkę turystyczną z Olsztyna

20.04.2018

Urząd Miasta Olsztyna ogłosił konkurs „Pamiątka turystyczna z Olsztyna 2018”. Celem przedsięwzięcia jest pozyskanie pamiątki turystycznej, która kojarzy się ze stolicą Warmii i Mazur i odwołuje się do jego historii, kultury,...

Otwarto tor rolkarski na os. Mazurskim

19.04.2018

Osiedle Mazurskie ma nową atrakcję. 17 kwietnia Miasto przeprowadziło odbiór toru rolkarskiego na Placu Mazurskim. Mieszkańcy osiedla nie kryją radości, bo czekali na taką inwestycję wiele lat. Administratorem toru będzie Ośrodek...

Przygotowania do sezonu letniego

19.04.2018

Pogoda za oknem iście letnia, więc sprawdziliśmy jak do kolejnego sezonu jest przygotowane CRS Ukiel. Na plaży odbyła się dziś (19.04) konferencja prasowa w tej sprawie.

Olsztyński Quiz Literacki

19.04.2018

Jeśli nałogowo czytacie książki, nie są Wam straszne meandry literatury, śledzicie nowości rynku wydawniczego albo, po prostu, lubicie zabawę wśród pasjonatów dobrej lektury, ta propozycja jest właśnie dla Was!

Pogoda
Pogodnie 11°C
Lekkie przelotne opady deszczu 17°C