Idź do treści strony

Tramwajowa podróż przez historię Olsztyna

14.12.2017

"Galeria Starego Olsztyna" pokazuje jak na przestrzeni ostatnich 100 lat zmieniał się krajobraz naszego miasta. Teraz będziemy mogli posłuchać ciekawych historii sprzed lat. Wszystko to podczas podróży tramwajem.

Rusza jarmark świąteczny

Rusza jarmark świąteczny

13.12.2017

Warmiński Jarmark Świąteczny kusi atrakcjami. Swoje propozycje mają również dziennikarze Radia Zet oraz Radia RMF FM.

40-lecie Chóru Kameralnego Collegium Musicum

40-lecie Chóru Kameralnego Collegium Musicum

13.12.2017

Olsztyński Chór Kameralny Collegium Musicum cieszy swoją muzyką już od czterdziestu lat, jest więc okazja do świętowania. W ramach jubileuszu muzycy zapraszają na koncert i wystawę zdjęć.

Olsztyńska Informacja Turystyczna

Olsztyńska Informacja Turystyczna jedną z najlepszych w kraju

12.12.2017

Polska Organizacja Turystyczna wyróżniła najlepsze punkty informacyjne w Polsce. W kategorii trzygwiazdkowych ratuszowy punkt Miejskiej Informacji Turystycznej uplasował się na drugim miejscu.

"Plastyk" szkolił się za granicą

12.12.2017

Nauczyciele Państwowego Liceum Plastycznego w Olsztynie wyruszyli do Wielkiej Brytanii, gdzie przez dwa lata w uczestniczyli w Programie "Power".

fragment certyfikatu "Samorządowy Lider Edukacji" przyznany Gminie Olsztyn

Olsztyn Samorządowym Liderem Edukacji

12.12.2017

Zaszczytny tytuł trafił do naszego miasta kolejny raz. Specjalny certyfikat potwierdza, iż Olsztyn w szczególny sposób dba o rozwój szkolnictwa.

Dzień NCBiR w regionie

Dzień NCBiR w regionie

11.12.2017

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz dziennik Rzeczpospolita zaprasza na konferencję, podczas której eksperci poinformują przedsiębiorców o dostępnej ofercie finansowania innowacyjnych projektów badawczych i rozwojowych.

Stwórz indywidualną tablicę rejestracyjną

11.12.2017

Wydział Komunikacji udostępnił zbiór danych o indywidualnych tablicach rejestracyjnych z terenu całego województwa warmińsko-mazurskiego.

Pogoda
Śnieg -1°C
Częściowe zachmurzenie -2°C