Idź do treści strony
Grafika promująca słuchowisko

Posłuchaj powojennego Olsztyna

07.05.2020

Niezwykłe słuchowisko w rocznicę zakończenia II wojny światowej. Miejski Ośrodek Kultury przygotował na jutro (piątek, 8 maja) gratkę dla wielbicieli historii i zainteresowanych dziejami naszego miasta.

W dole budynki

Przedsiębiorco, znajdź miejsce w OPNT

07.05.2020

Trwa nabór innowacyjnych przedsiębiorstw do Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego. To okazja, by w doskonałym otoczeniu - nie tylko eksperckim - prowadzić własną działalność gospodarczą.

Rowery miejskie na stojakach

Rower miejski możliwy tylko komercyjnie

06.05.2020

Nie będzie w tym roku roweru miejskiego w formule, do jakiej już przyzwyczaili się olsztynianie. Nie wykluczone jest jednak uruchomienie usługi na zmienionych zasadach.

Grafika promująca Kortowiadę

W tym roku bez Kortowiady!

06.05.2020

Znamy oficjalne stanowisko organizatorów olsztyńskich juwenaliów. 61. edycja Kortowiady została przeniesiona na następny rok.

Grafika promująca słuchowisko

Zwierzenia czasów izolacji w MOK-u

06.05.2020

Każdy z nas ma swoje przemyślenia, dotyczące ostatnich wydarzeń związanych z odosobnieniem. Na takie trzyczęściowe wyznanie zaprasza Miejski Ośrodek Kultury.

Sianie łąki kwietnej w parku

Sposoby na suszę: ograniczenie koszenia, łąki, zbiorniki retencyjne

05.05.2020

Działania, których celem jest zachowanie jak największej ilości wody są teraz jednymi z najpilniejszych. Olsztyn już od dłuższego czasu dba o skuteczne magazynowanie wody.

Przykład sceny

Zrób sobie teatr!

05.05.2020

Kolejna wirtualna propozycja Olsztyńskiego Teatru Lalek. Tym razem pracownicy instytucji pokazują, w jaki sposób samemu przygotować spektakl.

Sportowcy na plaży

Przebudzenie sportu i rekreacji

04.05.2020

Zmiany w działalności obiektów sportowych i rekreacyjnych. Od poniedziałku (4 maja) do jeszcze większej aktywności wracamy także w stolicy Warmii i Mazur.

Pogoda
Czyste niebo 13°C
Pogodnie 19°C