Idź do treści strony
Mapa ze schematycznym przedstawieniem zmian na rondzie

Zmiany organizacji ruchu przed zamknięciem ul. Pieniężnego

31.03.2017

Coraz bliżej rozpoczęcia prac związanych z przebudową ul. Pieniężnego. W związku z tym stopniowo wprowadzamy nowe rozwiązania na okolicznych ulicach.

"Wspaniała" młodzież Olsztyna

31.03.2017

Rozstrzygnięto lokalny etap konkursu "Ośmiu wspaniałych". W piątek (31 marca) w ratuszu wręczono wyróżnienia najbardziej zaangażowanym w bezinteresowną pomoc nastolatkom.

Samolotem do Oslo!

31.03.2017

Nowe połączenie z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury coraz bliżej! Już 20 maja pasażerowie pierwszy raz polecą do Oslo-Torp. Początkowo połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu (we wtorki i w soboty), natomiast od 22...

Porozmawiają o dziejach Olsztyna zapisanych wilkierzach

31.03.2017

Już w XVI wieku olsztynianie mieli wpływ na wiele dziedzin życia społecznego w swoim mieście. Dostosowane do potrzeb mieszkańców prawo zwyczajowe zapisywano w formie statutów i uchwał, a ich zbiór zwano wilkierzem.

Olsztyn doceniony za e-usługę

30.03.2017

Nagroda Skrzydła IT w Administracji dla "Olsztyńskich Cmentarzy Online". Wyróżnienie zostało przyznane w kategorii e-usługi dla obywatela.

Marcowa sesja rady miasta, radni siedzą w ławach, pośrodku stół prezydialny

Jest nowy Statut Miasta Olsztyna

29.03.2017

To jedna z najważniejszych decyzji marcowej (29 marca) sesji Rady Miasta. W dokumencie utrzymane zostały zapisy dotyczące Obywatelskiej Inicjatywy Uchwałodawczej.

Olsztyn biega bo lubi

29.03.2017

Od kwietnia ruszają treningi w ramach ogólnopolskiej akcji BiegamBoLubię. W Olsztynie, cykliczne spotkania odbywać się będą na kortowskim stadionie.

Zdobądź certyfikat "Przedsiębiorstwo przyszłości"

28.03.2017

Do 21 kwietnia można zgłaszać firmy do IV edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Firm "Przedsiębiorstwo Przyszłości". Program skierowany jest do wszystkich branż.

Pogoda
Częściowe zachmurzenie 3°C
Częściowe zachmurzenie 9°C