Idź do treści strony
Godła Polski - wystawa w ratuszu

Haftowane herby Polski w ratuszu

30.04.2018

Majowe święta to tradycyjnie dobry czas, by rozmawiać o historii kraju. Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku przypominają nasze dzieje w niezwykły sposób.

Plakat konkursu

Stwórz bajkę-pomagajkę!

30.04.2018

Oryginalny konkurs Miejskiej Biblioteki Publicznej. Zachęcamy olsztyńskie rodziny do tworzenia niezwykłych bajek terapeutycznych.

Budynek ratusza podświetlony na biało-czerwno

Miejskie budynki na biało-czerwono

30.04.2018

Coraz bliżej święta narodowej flagi. Z tej okazji specjalnie podświetlony zostanie ratusz oraz budynek obserwatorium astronomicznego.

Majowy weekend z food truckami

30.04.2018

Festiwal Smaków Food Trucków wraca do Olsztyna. W mieście staną food trucki z całej Polski oferując dania kuchni z różnych stron świata oraz atrakcje dodatkowe – a to wszystko w dniach 5-6 maja na parkingu obok obok Aury Centrum...

Młodzież podczas spektaklu prezentuje się na scenie

Młodzi aktorzy prezentowali się w Olsztynie

27.04.2018

To były trzy dni zmagań ze sztuką. W Szkole Podstawowej nr 14 w Olsztynie dobył się Szkolny Przegląd Małych Form Scenicznych.

Dzieci podczas doświadczeń chemicznych

O nauce na majówkę

27.04.2018

Majowy weekend to doskonała okazja, by odwiedzić Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny. 1 maja odbędzie się tam Dzień Szalonego Naukowca.

Autobusy mijają się na przebudowywanej ul. Pieniężnego. Zdjęcie z lotu ptaka

Pieniężnego coraz bliżej

26.04.2018

Zbliża się zakończenie przebudowy ul. Pieniężnego. W nocy z 2 na 3 maja (środa/czwartek) wykonawca - firma Skanska - zapowiedział wprowadzenie docelowej organizacji ruchu.

Flagi powiewające na masztach przed ratuszem

Fetujemy biało-czerwoną!

26.04.2018

Zbliżają się obchody Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Główne uroczystości w Olsztynie przed ratuszem, ale atrakcji nie zabraknie w wielu punktach miasta.

Pogoda
Pogodnie 11°C
Lekkie przelotne opady deszczu 17°C