Idź do treści strony
Rysunek psów siedzących przed miskami

Nowa akcja wsparcia zwierząt

14.05.2020

Organizatorzy "Biegu na sześć łap" to ludzie z niekończącym się zasobem pomysłów na akcje wsparcia potrzebujących czworonogów. Właśnie rusza kolejne działanie skierowane do wszystkich, którym nie jest obojętny los zwierząt.

Logo MOK-u

Kolejne odsłony słuchowisk MOK-u

14.05.2020

Olsztyn czasów zakończenia II wojny światowej oraz przemyślenia dotyczące pandemii koronawirusa - to tematy słuchowisk, na jakie zaprasza Miejski Ośrodek Kultury. Ten tydzień do premiery drugich odcinków propozycji.

Grafika dotycząca zmian obostrzeń

Kolejne rządowe zmiany

13.05.2020

Restauracje, kawiarnie, fryzjer i kosmetyczka - te usługi mogą wrócić już w poniedziałek (18 maja). To część przedostatniego etapu znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem.

Logo ZDZiT

Zmiany dotyczące zbiorowej komunikacji

13.05.2020

Obowiązują nowe godziny pracy Punktów Obsługi Klienta ZDZiT. Poza tym przywrócony do domyślnej lokalizacji został jeden z przystanków autobusowych.

Grafika promująca akcję

Prawnicy pomogą pracownikom

13.05.2020

Na darmową i zdalna pomoc mogą liczyć zwalniani pracownicy. Prawnicy Grupy Prawnej Togatus włączyli się w ogólnopolską akcję Prawnicy Pro Bono i udzielają bezpłatnych porad prawnych.

Grafika promująca wydawnictwo

Ekologiczne dobre praktyki z Olsztyna

12.05.2020

Stolica Warmii i Mazur w publikacji "Eco-Miasto 2020. Energia Zmian". Wydawnictwo jest zbiorem dobrych praktyk zrealizowanych w polskich miastach i podsumowaniem ekologicznych trendów przygotowanym przez Ambasadę Francji w Polsce...

Logo programu

Są pieniądze na wsparcie III sektora

12.05.2020

Rozpoczął się nabór wniosków w rządowym Programie Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania Skutkom COVID-19. Na dotacje przeznaczonych zostało 10 milionów złotych.

Pogoda
Czyste niebo 13°C
Pogodnie 19°C