Idź do treści strony
Wizualizacja nowego wyglądu hali Urania

Cztery dekady Uranii

26.09.2018

Jest jednym z symboli Olsztyna, świadkiem sukcesów sportowych i niezwykłych wydarzeń kulturalnych. Przed nami oryginalne święto hali Uranii.

Siatkarze podczas spotkania w ratuszu z prezydentem

Indykpol AZS przed kolejnym sezonem

25.09.2018

Coraz bliżej startu nowego sezonu siatkarskiej PlusLigi. Olsztyńscy Akademicy będą bronić doskonałej, czwartej pozycji z poprzednich rozgrywek.

Laptop, filiżanka z kawą, notatnik na stole

Marzysz o firmie? To warsztaty dla Ciebie!

25.09.2018

Jak zostać przedsiębiorcą i co się z tym wiąże? O tym będzie można dowiedzieć się z bezpłatnych warsztatów, jakie odbędą się w czwartek (27 września) w Olsztynie.

60+ Kultura

25.09.2018

28 września rozpocznie się ósma edycja weekendu kultury dla seniorów, organizowana przez instytucje kultury, a inicjowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Akcja „60+Kultura” jest skierowana do osób powyżej...

Logo Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego

Głosowanie w OBO zakończone!

24.09.2018

Stało się, olsztynianie zdecydowali, jakie projekty będą realizowane w następnym roku. Wyniki głosowania w Olsztyńskim Budżecie Obywatelskim poznamy za niecały miesiąc.

Pracownicy remontujący ulicę

Nowy asfalt na Zientary-Malewskiej i Żeromskiego

24.09.2018

Stan fragmentów kolejnych jezdni - tym razem w osiedlach za torami - ulegnie poprawie. Prace prowadzone są tez wzdłuż tramwajowego torowiska.

Plakat reklamujący spotkanie z Mariuszem Sieniewiczem

W Pracowni Literackiej z Sieniewiczem

24.09.2018

Już jutro (wtorek, 25 września) spotkanie z cyklu "Literacka Topografia Miasta". Gościem Pracowni Literackiej Miejskiej Biblioteki Publicznej będzie Mariusz Sieniewicz.

Boisko na stadionie widziane zza bramki z siatką

Z Odrą Opole na inaugurację nowego boiska

21.09.2018

Olsztyn ma bez wątpienia jedno z najlepszych piłkarskich boisk w Polsce. Już w sobotę (22 września) zawodnicy Stomilu zainaugurują je meczem z Odrą Opole.

Pogoda
Częściowe zachmurzenie 10°C
Częściowe zachmurzenie 17°C