Idź do treści strony
Znak drogowy roboty na drodze

Ciąg dalszy zmian na Towarowej [schemat]

01.06.2017

Zamknięcie kolejnej części jezdni przy moście nad torami to najnowsza modyfikacja organizacji ruchu. Zmiany będą obowiązywać od poniedziałku (5 czerwca).

Olsztyn Street Art Garden

01.06.2017

Po raz trzeci artyści uliczni zaprezentują swój talent w przestrzeni miejskiej. Rozpoczął się nabór do "Olsztyn Street Art Garden".

uczennice XI LO

Upamiętniły pamięć bohaterów

01.06.2017

W czasie II wojny światowej z narażeniem życia ratowali Żydów przed zagładą i do dziś nie zostali uhonorowani. Zapomnianych bohaterów odnajdywały i upamiętniały w lokalnej świadomości uczennice XI Liceum Ogólnokształcącego.

dzieci na scenie

XVII Szkolny Przegląd Małych Form Scenicznych

31.05.2017

Przez trzy dni uczniowie olsztyńskich szkół prezentowali swoje zdolności aktorskie. Nagrodą dla najlepszych był występ na profesjonalnej scenie teatralnej.

Bieg z książką w Planecie 11

31.05.2017

"Zaczytani-Zabiegani" to hasło trzeciej edycji biegu z książką w Planecie 11. Impreza odbędzie się w ramach ogólnopolskiej akcji "Noc Bibliotek".

wręczenie nagrody architektonicznej Polityki

CRS Ukiel ciągle zachwyca

31.05.2017

Nagrody architektoniczne Polityki wręczone. W plebiscycie internautów zwyciężył projekt całorocznego Centrum Rekreacyjno-Sportowego "Ukiel".

statuetki pracodawca przyjazny szkole

Pracodawca przyjazny szkole

30.05.2017

Podczas IV gali "Pracodawca Przyjazny Szkole" nagrodzono firmy, które pomagają kształcić uczniów olsztyńskich z zawodówek. Statuetki trafiły do przedsiębiorców wytypowanych przez szkoły.

Wizualizacja, na której tramwaje stoją na torach odstawczych przy dworcu

Oferty na węzeł przesiadkowy otwarte

29.05.2017

Pięć firm złożyło dokumenty na przebudowę drugiego odcinka ul. Partyzantów. Wykonawcę powinniśmy poznać w ciągu miesiąca.

Pogoda
Pochmurnie 15°C
Pochmurnie 18°C