Idź do treści strony
Plaża nad jez. Ukiel

Olsztyn w podróżniczym zestawieniu brytyjskich dziennikarzy

31.01.2020

O tym, że stolicę Warmii i Mazur warto odwiedzić słyszymy często od gości przybywających w ostatnich latach do naszego miasta. Okazuje się, że podobne spostrzeżenia mają też zagraniczni dziennikarze

Pojazdy na parkingu

Zmiany w strefie parkowania od soboty

30.01.2020

Od lutego wprowadzonych zostanie szereg nowości w olsztyńskiej Strefie Płatnego Parkowania. Przypominamy najważniejsze z nich.

Grafika promująca zajęcia

BWA czeka na Małych Odkrywców Sztuki

30.01.2020

Oryginalne zajęcia skierowane do najmłodszych ruszą w pierwszy weekend lutego BWA Galerii Sztuki w Olsztynie. Są jeszcze wolne miejsca, dlatego warto skorzystać z propozycji i zapisać pociechę.

Pierwsza sesja w nowym roku

29.01.2020

Wszczęcie nowych planów zagospodarowania przestrzennego, podniesienie kapitału zakładowego spółki Stomil i zaskarżenie rozstrzygnięcie nadzorczego wojewody - to najgorętsze tematy pierwszej w tym roku sesji Rady Miasta Olsztyna.

Olsztyńska kolekcja pojedzie do Brukseli

28.01.2020

Prace Jana Cybisa z kolekcji olsztyńskiego Biura Wystaw Artystycznych pojawią się na wystawie w Siedzibie Parlamentu Europejskiego w Brukseli.

Sport w Olsztynie

28.01.2020

Sport dzieci i młodzieży, przyszłość klubu Stomil i modernizacja Hali Urania to część tematów wtorkowego (28.01.) spotkania prezydenta z dziennikarzami.

Świet(l)na wiadomość!

27.01.2020

Kolejne nagrody dla Olsztyna - dwa pierwsze miejsca w prestiżowym konkursie.

Oświadczenie Prezydenta Piotra Grzymowicza

24.01.2020

W ostatnim czasie spotykam się z coraz większą falą dezinformacji, kłamstw oraz pomówień dotyczących mnie jako funkcjonariusza publicznego, pełniącego urząd prezydenta Olsztyna – a także sytuacji finansowej samorządu...

Pogoda
Pochmurnie 11°C
Częściowe zachmurzenie 10°C