Idź do treści strony
Rowery i spacerowicze na deptaku nad jeziorem

Ruszyło nowe kąpielisko nad zachwalanym Ukielem

03.08.2017

Po zakończeniu święta siatkówki plażowej nad Ukielem zaczęło działać kolejne kąpielisko. Przybywa też publikacji zachwalających olsztyński obiekt.

Bajka o pszczołach w Parku Centralnym

Olsztyn przyjazny pszczołom

03.08.2017

Stolica Warmii i Mazur przyłączyła się do specjalnego programu. Zobowiązała się tym samym wspierać ochronę owadów pszczołowatych.

Olsztyn z lotu ptaka

Egzotyczne oblicze Olsztyna

02.08.2017

Nie tylko Stare Miasto z zamkiem, Park Centralny albo jeziora z Ukielem na czele są wizytówką stolicy Warmii i Mazur. W naszym mieście są miejsca, w których obcować można z egzotyczną przyrodą.

Logo Bezpieczny Olsztyn

Dołącz do Bezpiecznego Olsztyna

01.08.2017

Jest jednym z najszybszych sposobów na zdobycie informacji o tym, co związane z bezpieczeństwem w naszym mieście. Nie tylko przy okazji realizowanych właśnie inwestycji warto korzystać z aplikacji Urzędu Miasta.

Logo programu Rodzina 500+

Ruszyło przyjmowanie wniosków do programu 500+

01.08.2017

Dotychczasowe świadczenia będą wypłacane tylko do września. Aby nadal korzystać z programu, należy ponownie zgłosić się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Pomnik powstańców warszawskich

Olsztyn pamięta o powstaniu

31.07.2017

Uruchomione syreny i chwila zadumy - tak będzie już jutro w stolicy Warmii i Mazur. Mieszkańcy upamiętnią zryw Warszawy sprzed 73 lat.

Plaża Miejska

Ukiel polecany!

31.07.2017

Choć zachwalającym jest magazyn skierowany do mężczyzn, my wszystkich zachęcamy do odwiedzin. Portal internetowy miesięcznika "Men's Health" wśród miejsc wartych odwiedzenia wskazał jez. Ukiel.

Wizualizacja ul Partyzantów przy dworcu, zakręt przy dworcu, w tle przystanki tramwajowe

Nowa organizacja ruchu przy dworcu już w nocy

28.07.2017

Trwa przygotowanie placu budowy przed dworcami kolejowym i autobusowym. Dziś w nocy (28/29 lipca) duże zmiany na pl. Konstytucji 3 Maja.

Pogoda
Częściowe zachmurzenie 12°C
Pogodnie 17°C