Idź do treści strony

Olsztyn. Aktywnie! zachęca do korzystania ze wspaniałej majowej pogody!

09.05.2018

W najbliższy weekend w Olsztynie pojawi się wiele możliwości do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Aktywnie będzie i w sobotę i w niedzielę. W sobotę miłośnicy mocnych wrażeń mogą spróbować swoich sił na specjalnie...

Logo OBO

Napiszmy wnioski do OBO!

09.05.2018

Coraz bliżej terminu składania wniosków do trwającej edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. W związku z tym w poniedziałek (14 maja) odbędzie się oryginalny maraton.

Uczestnicy festynu Jesteśmy Razem

Jubileuszowy festyn niepełnosprawnych

09.05.2018

Już 20. raz Warmińsko-Mazurski Sejmik Osób Niepełnosprawnych zaprasza do wspólnej zabawy. Festyn Integracyjny "Jesteśmy razem" odbędzie się w sobotę (12 maja).

Radość młodych zawodników

Olsztyn z mini-mundialami

09.05.2018

Nie tylko Szkółka Piłkarska NAKI zorganizuje mistrzostwa dzikich drużyn. Podobny turniej proponuje również "Gazeta Olsztyńska".

Koparka i budowlańcy na przebudowywanej ulicy

Zmiana organizacji na Partyzantów [schemat, wideo]

08.05.2018

Kolejny etap przebudowy ul. Partyzantów między ul. 1 Maja a pl. Bema. Zmiany w organizacji ruchu mają zostać wprowadzone już w ten weekend.

Rozgrywki Naki, młodzi piłkarze na boisku

Mundial dzikich drużyn w Olsztynie

08.05.2018

Nieco ponad miesiąc pozostał do rozpoczęcia piłkarskich mistrzostw świata w Rosji (14 czerwca-15 lipca). Zanim zmagania na prawdziwych arenach, w Olsztynie kolejny raz odbędzie się wyjątkowy turniej.

Plakat marszu bibliotekarzy

Bibliotekarze przemaszerują przez Olsztyn

08.05.2018

Ósmy maja to Dzień Bibliotekarza. Z tej okazji olsztyńscy bibliotekarze postanowili połączyć siły i organizują marsz przez miasto. W planie są też konkursy i przedstawienie oferty bibliotek.

Logo projektu

Wspólne działania z IBM Corporate Service Corps

07.05.2018

Kolejne działania, aby uczynić miasto bardziej przyjaznym jego mieszkańcom i wzmocnić rolę dialogu społecznego. W tym celu rozpoczęliśmy dziś (poniedziałek, 7 maja) wraz z firmą IBM doradczy projekt konsultingowy pro bono o...

Pogoda
Pogodnie 11°C
Lekkie przelotne opady deszczu 17°C