Idź do treści strony
Krzyż na zabytkowym cmentarzy św. Jakuba

Ratujmy zabytkowe cmentarze - zachęcamy do kwesty

18.10.2018

Od 2003 roku w dniu Wszystkich Świętych olsztynianie - osoby publiczne, artyści, młodzież - kwestują na nekropoliach stolicy regionu. Przyjmujemy zgłoszenia do tegorocznej zbiórki.

remontowana ulica Partyzantów

Zmiany na Partyzantów

17.10.2018

Do końca października czekają nas dwie ważne zmiany w organizacji ruchu na ulicy Partyzantów. Ułatwią one kierowcom poruszanie się w tym rejonie.

Tancerze pracowni Pryzmat z dyplomami na scenie

Pryzmat z nagrodą w Serbii

17.10.2018

Kolejny sukces olsztyńskich tancerek. Pracownia Tańca Pryzmat została nagrodzona podczas festiwalu, który odbył się w Belgradzie.

Prezydent Olsztyna po przekazaniu KangooFix-u

Unikalny system w olsztyńskich karetkach

16.10.2018

Sprzęt do komfortowego transportu niemowląt trafił do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego. Olsztyn jest drugim polskim miastem, w którym zaczął działać system KangoooFix.

Panorama Olsztyna

Startuje nabór do programu "Visit Olsztyn. Nocujesz-Zyskujesz"

16.10.2018

Już można zgłaszać się do kolejnej edycji programu lojalnościowego "Visit Olsztyn. Nocujesz-Zyskujesz". Akcja rozszerzona o nowych partnerów wystartuje 1 stycznia 2019 r.

Wizualizacja oświetlenia I LO

"Mickiewicz" z iluminacją

16.10.2018

Kolejny śródmiejski obiekt zyska dodatkowe oświetlenie. Trwają prace przy zabytkowym gmachu I Liceum Ogólnokształcącego.

Seniorzy spacerujący

Seniorzy o bezpieczeństwie na drodze

16.10.2018

Jak unikać zagrożeń na drodze? O tym specjaliści będą rozmawiać 18 października (czwartek) z olsztynianami, którzy skończyli 60 lat.

Wanda Jabłońska z certyfikatem Samorządowego Lidera Edukacji

Olsztyn (ponownie) Liderem Edukacji

15.10.2018

Stolica Warmii i Mazur z certyfikatem Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Nasze miasto ponownie kolejny raz zostało docenione za działania w dziedzinie edukacji.

Pogoda
Pogodnie 5°C
Deszcz 10°C