Idź do treści strony
Czerwone, wycięte z papieru serca ułożone na lodzie

Walentynki dla ciała i dla ducha

12.02.2019

Dla jednych przepełniony komercją dzień, inni widzą w nim jeszcze jedną okazję, by potwierdzić swoje uczucie do drugiej osoby. Na 14 lutego specjalne atrakcje przygotowały CRS Ukiel i Planeta 11.

Mikołaj Kopernik przed olsztyńskim planetarium

Świętujemy urodziny Mikołaja Kopernika

11.02.2019

Jest najsłynniejszym i jednym z najważniejszych mieszkańców Olsztyna. Stolica Warmii i Mazur będzie świętować urodziny słynnego astronoma.

Logo Olsztyn Green Festival

Są pierwsi artyści Green Festivalu

11.02.2019

Domagała i Zalewski - to pierwsze nazwiska, jakie pojawiają się na plakatach tegorocznego Olsztyn Green Festival. Wydarzenie w połowie drugiego miesiąca wakacji nad jez. Ukiel.

Logo projektu Early Warning Europe

PARP pomoże przedsiębiorcom

08.02.2019

Masz kłopoty w prowadzeniu biznesu albo szukasz inspiracji dalszego rozwoju? Skorzystaj z pomocy specjalistów działających w projekcie "Early Warning Europe".

Biegacze na trasie wokół jez. Długiego

Przedostatni City Trail w Olsztynie

08.02.2019

Dobiega końca kolejna edycja cyklu biegów przełajowych nad jez. Długim. W sobotę (9 lutego) największe emocje powinny być w rywalizacji pań.

Prezydent miasta wręcza wyróżnienia w zakresie Obrony Cywilnej

Obrona Cywilna po pierwszej odprawie

07.02.2019

Są jednym z ważniejszych elementów systemu zapewniającego bezpieczeństwo mieszkańcom. Przedstawiciele firm, zakładów pracy i placówek oświatowych mieli pierwszą w tym roku odprawę.

Laureaci jednej z poprzednich edycji konkursu na grupowym zdjęciu

Szukamy wspaniałych olsztynian

07.02.2019

Olsztyńska młodzież jest najlepsza! Bez wątpienia potwierdzi to przy okazji kolejnej edycji konkursu "Ośmiu wspaniałych".

Prezes OSP Gutkowo wbija pierwszą łopatę pod budowę nowej remizy

Rusza budowa nowej remizy

06.02.2019

Znaczna poprawa warunków funkcjonowania strażaków-ochotników z Gutkowa - to jeden z celów inwestycji. Projekt wygrał w głosowaniu Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego.

Pogoda
Mgła 2°C
Pogodnie 7°C