Idź do treści strony
09.09.2019 12:51

Autobus zjechał do bazy

Banner akcji Autobus Kultury

Za nami niezwykłe wakacje z oryginalnymi atrakcjami przygotowanymi dla mieszkańców i gości Olsztyna. Jednym z najbardziej niezwykłych przedsięwzięć był Autobus Kultury.

Pomalowany na żółto pojazd odwiedzał przez dwa wakacyjne miesiące olsztyńskie osiedla. Przedsięwzięcie cieszyło się zainteresowaniem mieszkańców, którzy chętnie brali udział w przedsięwzięciach przygotowanych przez Miejski Ośrodek Kultury.

- Wiedzieliśmy od początku, że olsztyńskie osiedla pełne są wspaniałych, kreatywnych i otwartych osób - podsumowuje dyrektor MOK-u, Mariusz Sieniewicz. - Dlatego sukces Autobusu Kultury wcale nas nie zaskoczył. Dziękujemy, że wsiedliście z nami na jego pokład.

To była doskonała okazja, by wziąć udział w oryginalnych warsztatach, wspólnie oglądać filmy albo po prostu spotkać się z sąsiadami i - być może - poznać ich bliżej. Z oferty Autobusu Kultury skorzystało 2224 mieszkańców Olsztyna.

Kiedy, gdzie i w jakich okolicznościach ponownie pojawi się Autobus Kultury? Aby tego nie przegapić, warto zaglądać na stronę internetową Miejskiego Ośrodka Kultury.

<- назад в:
Pogoda
Pochmurnie 3°C
Pochmurnie 6°C