Idź do treści strony
30.01.2019 10:52

Zgłoś Człowieka Dobrej Woli

Kto w ubiegłym roku wykazał wyjątkowe zaangażowanie, empatię i wielkie serce pomagając innym? Lub zmagając się z przeciwnościami losu? Czekamy na zgłoszenia do nagrody "Ludzie dobrej woli"

- Jeśli znacie kogoś kto pomaga innym, a być może nie afiszuje się z tym - zgłoście go! Chcemy docenić takie osoby - zaprasza Monika Michniewicz, dyrektorka Wydziału Zdrowia, Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych Urzędu Miasta Olsztyna- kapituła wybierze tych darczyńców, którzy wspierają innych, ale nie tylko materialnie. To może być osoba, która oferuje swoje wsparcie psychologiczne, emocjonalne, albo organizacyjne.

Zgłaszać można dowolną liczbę kandydatów. Tytuł przyznawany jest za okres roku kalendarzowego, bez względu na miejsce działania i zamieszkania osób lub instytucji, które zostaną wyróżnione. Na zgłoszenia czekamy do 1 marca.

Wypełnij ankietę by głosić kandydatka

Statuetki zaprojektowane przez uczniów olsztyńskiego plastyka zostaną wręczone darczyńcom podczas uroczystej Gali odbywającej się na olsztyńskim Zamku w dniu 28.03.2019r.

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Pochmurnie 15°C
Częściowe zachmurzenie 22°C