Idź do treści strony
10.10.2017 14:06

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

newsletter Urzędu Miasta Olsztyna

Zostań subskrybentem i co tydzień otrzymuj informacje o ważnych sprawach miejskich i ciekawych wydarzeniach.

Newsletter  jest wysyłany raz tygodniu, w każdy piątek. Jego czytelnicy otrzymują aktualne wiadomości z życia miasta, informacje o tym jak zmienia się Olsztyn, propozycje wydarzeń kulturalnych i sportowych, wiadomości o miejskich akcjach, a także konkursach organizowanych przez Urząd Miasta Olsztyna.

Adres mailowy podawany przy rejestracji jest bezpieczny i znany tylko i wyłącznie administratorom strony. Zapisanie się do grona subskrybentów nie zobowiązuje do pozostania nim na zawsze. W każdym momencie, za pomocą jednego kliknięcia, można wypisać się z listy mailingowej.

Warto dołączyć do grona subskrybentów newslettera Urzędu Miasta Olsztyna i można to zrobić w prosty sposób. Na stronie www.olsztyn.eu, w  zakładce "Urząd Miasta"  (lewa dolna część strony) znajduje się ramka, gdzie wpisujemy imię oraz adres e-mail i wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rejestracji i korzystania z newslettera Urzędu Miasta Olsztyna. Można to zrobić bezpośrednio klikając tutaj. Każdy, kto dołączy do grona subskrybentów miejskiego newslettera regularnie otrzymywać będzie najciekawsze informacje z Olsztyna. Zachęcamy do wypróbowania narzędzia.
 

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Deszcz 7°C
Czyste niebo 11°C