Idź do treści strony
16.09.2019 14:03

Wnioskodawcy - zapraszamy na spotkanie!

Złożyłaś/-łeś wniosek do Olsztyńskiego budżetu Obywatelskiego? Chcesz wiedzieć co się z nim dzieje i na jakim etapie jest weryfikacja? Przyjdź na spotkanie zespołu koordynującego!

Zespół koordynujący zajmuje się formalną oceną wniosków złożonych do OBO. Te wnioski, które przejdą pozytywnie ocenę formalną przekazywane są do zespołu opiniującego, który sprawdza je pod kątem merytorycznym.

- Każdy wniosek sprawdza od kilku do kilkunastu osób - mówi Aneta Szpaderska, dyrektorka Biura Komunikacji i Dialogu Obywatelskiego Urzędu Miasta Olsztyna - Najpierw pod kątem ewentualnych uchybień formalnych, a następnie m.in. realności przedstawionych w dokumencie kosztów, własność gruntów na których ma być zrealizowany projekt oraz zgodność zamierzeń wnioskodawcy z  planami zagospodarowania przestrzennego.

Jeśli jesteście ciekawi jak przebiega cały proces weryfikacji, albo chcielibyście dokonać drobnej korekty - zapraszamy na spotkanie w środę (18 września) w godzinach 17:00- 19:0 do sali 119 olsztyńskiego ratusza.

W 7-mej edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego wpłynęły 183 wnioski.

 

 

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Pogodnie 7°C
Częściowe zachmurzenie 18°C