Idź do treści strony
19.09.2019 14:19

„Wiele aktywności, jedno zdrowie”

Wakacje za nami, a więc Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie wraca do swojego cyklu „Wiele aktywności, jedno zdrowie”  i we wrześniu proponuje darmowe, pokazowe zajęcia squasha dla dzieci i młodzieży w CRS Ukiel.

- Squash umożliwia szybką poprawę kondycji fizycznej i psychicznej, zwiększa elastyczność mięśni, poprawia koordynację ruchową, refleks i wydolność organizmu oraz poprzez intensywny wydatek energetyczny umożliwia spalenie dużej ilości kalorii. - zachęca rzecznik OSiR w Olsztynie, Zbigniew Szymula - Zajęcia odbędą się w CRS Ukiel, jedynym takim miejscu w Olsztynie, które oferuje możliwość gry w squasha na profesjonalnych kortach i pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

Trening poprowadzi Ewa Polak – trener, zawodniczka, oraz współorganizatorka największej szkółki squasha dla juniorów w Polsce. Przygodę ze squashem zaczęła w 2007 roku, posiada 12-letnie doświadczenia na korcie, trenowała pod okiem czołowych zawodników w Polsce (numer 1 PFS damskiego i męskiego rankingu). Przez wiele lat, z sukcesami, brała udział w ogólnopolskich turniejach indywidualnych (kategorie A, B) oraz w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Polski. Najwyższe notowanie w rankingu ogólnopolskim Polskiej Federacji Squasha to numer 6. Reprezentowała największy warszawski klub squashowy - Squash City.

Zajęcia pokazowe odbędą się w niedzielę, 22.09.2019 o godz. 13:00 i 14:00 w Centrum Rekreacyjno-Sportowym  Ukiel; przy ul. Olimpijskiej 1.
Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, szczegóły oraz rezerwacja miejsc - 737 162 468 (Ewa Polak).

 

 

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Pogodnie 7°C
Pochmurnie 14°C