Idź do treści strony
17.05.2017 13:34

Warsztaty ppp w Olsztynie

Warsztaty poświęcone efektywności energetycznej dla osób reprezentujących samorządy oraz inne zainteresowane tematyką partnerstwa publiczno-prywatnego.

Urząd Miasta w partnerstwie z Instytutem Partnerstwa Publiczno-Prywatnego oraz Związkiem Gmin Warmińsko-Mazurskich zapraszają na jednodniowe warsztaty ppp z zakresu efektywności energetycznej. Warsztaty odbędą się w czwartek (25 maja) o 9:00 w siedzibie Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

- W pierwszej części spotkania przedstawione zostaną praktyczne założenia projektów ppp, ścieżki wdrażania projektów krok po kroku oraz plany miasta Olsztyna związane z wykorzystaniem formuły ppp - mówi Radosław Szcześniak  z Instytutu Partnerstwa Publiczno Prywatnego. - W dalszej części przedstawimy jak w formule ppp przeprowadzić projekty z zakresu efektywności energetycznej  - modernizacji infrastruktury użyteczności publicznej - dla projektów termomodernizacyjnych oraz oświetleniowych. Na zakończenie warsztatów planowana jest krótka debata z uczestnikami o możliwościach realizacji konkretnych projektów oraz lunch połączony z konsultacjami.

Wydarzenie adresowane jest do przedstawicieli jednostek sektora finansów publicznych. Pełny program wydarzenia dostępny tutaj. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Rejestracji należy dokonać poprzez formularz zamieszczony na stronie instytutu.

Instytut PPP to pierwsza w Polsce organizacja specjalizująca się w zagadnieniu partnerstwa publiczno-prywatnego. Jej misją jest pomaganie zarówno podmiotom publicznym jak i partnerom prywatnym w udanej realizacji projektów typu ppp. Cel ten realizuje m.in. poprzez edukowanie w zakresie ppp, specjalistyczne doradztwo oraz szereg aktywności obliczonych na upowszechnianie i doskonalenie modelu ppp, które podejmuje zarówno w kraju jak i zagranicą.

Więcej o wydarzeniu tutaj

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Czyste niebo 9°C
Częściowe zachmurzenie 20°C