Idź do treści strony
12.02.2019 11:19

Walentynki dla ciała i dla ducha

Czerwone, wycięte z papieru serca ułożone na lodzie

Dla jednych przepełniony komercją dzień, inni widzą w nim jeszcze jedną okazję, by potwierdzić swoje uczucie do drugiej osoby. Na 14 lutego specjalne atrakcje przygotowały CRS Ukiel i Planeta 11.

Multimedialna biblioteka zachęca do wzięcia udziału w specjalnym, walentynkowym konkursie. Jeszcze tylko do 13 lutego (środa) można przesyłać pod adres Kasi Tomaszewicz specjalne, miłosne fraszki. Zwycięzców poznamy 14 lutego (czwartek) - lista opublikowana zostanie na stronie internetowej Planety 11. Do wygrania Miłosny Zestaw Planetarnego Dobra - książki, multimedia, abonament, gadżety i vouchery na pizzę dla dwojga.

To jednak nie jedyna propozycja olsztyńskiej biblioteki.

- Tylko 14 lutego można będzie zakupić abonament roczny za jedynie 30 zł - mówi kierownik biblioteki, Jacek Smółka. - Przypominam, że regularna cena to 50 zł.

Dzień św. Walentego jest także doskonałą okazją do aktywności. A tej można w wyjątkowych okolicznościach zażyć w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel. W czwartek zakochane pary wchodzą na lodowisko z 50-procentowym rabatem.

- Zabierz ukochaną osobę: dziewczynę, chłopaka, mamę, tatę lub po prostu tego kogoś, kogo kochasz - zachęca Zbigniew Szymula z Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Kup jeden bilet i szalejcie na lodzie we dwoje! A okoliczności są w CRS Ukiel są przecież wyjątkowe. Miło nam będzie Was widzieć z czerwonymi elementami garderoby: niech to będzie szalik, czapka czy kurtka.

Zachęcamy do skorzystania z propozycji miejskich jednostek.

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Czyste niebo 14°C
Częściowe zachmurzenie 24°C