Idź do treści strony
13.03.2019 11:00

Spotkanie z Joanną Jax

Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej

Olsztyńska artystka spotka się z czytelnikami w bibliotece przy ul. Jarockiej 65. Warto wybrać się tam w czwartek (14 marca) na 17:00.

Joanna Jax jest autorką sagi o Von Beckach oraz sagi "Zemsta i przebaczenie". Poza tym napisała cykl poświęcony zsyłkom do Kazachstanu – "Zanim nadejdzie jutro".

- Spotkania z autorką to nie tylko wspaniałe przeżycie dla wszystkich miłośników jej literatury, ale również niepowtarzalna lekcja historii - zachęca Katarzyna Masiewicz z Miejskiej Biblioteki Publicznej. - Podczas wydarzenia będzie możliwość kupna jej książek.

Joanna Jax poza pisaniem powieści maluje na szkle unikatową techniką warstwową, pasjonuje się literaturą biograficzną, tworzy grafiki i zajmuje się copywritingiem. Zadebiutowała w 2014 roku powieścią "Dziedzictwo von Becków", która spotkała się z pozytywnym przyjęciem recenzentów i czytelników. W roku 2015 roku napisała kolejną powieść "Długa droga do domu". Wybrana głosami czytelników do finału Festiwalu "Pióro i Pazur" na najbardziej wzruszającą powieść roku 2014.

Spotkanie w czwartek o 17:00 w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej nr 6 przy ul. Jarocka 65.

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Częściowe zachmurzenie 12°C
Pochmurnie 19°C