Idź do treści strony
13.06.2018 13:16

Reorganizacja ruchu na Towarowej/Sprzętowej oraz przy dworcu

Znak roboty drogowe

Kolejny etap prac na przebudowywanej ul. Towarowej w Olsztynie. Zmiany również w pobliżu dworca, gdzie powstaje węzeł przesiadkowy.

Zmiany zostaną wprowadzone w czwartek (14 czerwca) w godzinach porannych. Jezdnia w obrębie skrzyżowania zostanie zawężona do dwóch pasów, po jednym dla każdej ze stron. Natomiast na odcinku przed zjazdem do stacji Bliska po ul. Sprzętowej do zjazdu do firmy OPISIE ruch będzie odbywać się jednym pasem.

Na tym odcinku zostanie wprowadzona tymczasowa sygnalizacja świetlna, a w godzinach szczytu komunikacyjnego będzie dodatkowe wsparcie w postaci ręcznego sterowania ruchem.

[projekt nowej tymczasowej organizacji ruchu Towarowa/Sprzętowa]

Organizacja ruchu zmieniona zostanie także przy dworcu. W związku z kolejnym etapem budowy węzła przesiadkowego zamknięty dla ruchu zostanie odcinek ul. Dworcowej oraz południowa część pl. Konstytucji 3 Maja. W związku z tym zmienione zostaną trasy oraz lokalizacje autobusów komunikacji miejskiej. Nowa organizacja ruchu ma zacząć obowiązywać w tym miejscu w nocy z 22 na 23 czerwca (piątek/sobota).

[schemat zmian przy dworcu PKP/PKS]

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Częściowe zachmurzenie -6°C
Czyste niebo -4°C