Idź do treści strony
08.08.2018 15:37

Przesunięcie zmian na Towarowej [schemat]

Znak - roboty drogowe

Dopiero w następnym tygodniu wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu w pobliżu skrzyżowania Towarowej z Leonharda. Ruch przeniesiony będzie na nowy odcinek drogi.

Noc z poniedziałku na wtorek (13/14 sierpnia) to nowy termin wprowadzenia zmienionej organizacji ruchu na przebudowywanej drodze. Według wcześniejszych zapowiedzi rozwiązania miały miały obowiązywać od nocy ze środy na czwartek (8/9 sierpnia).

Zamknięta a zostanie jezdnia ul. Towarowej wiodąca w kierunku ul. Dworcowej na odcinku od Stalowej do Składowej. Ruch będzie odbywał się nową jezdnią po stronie zajezdni MPK i marketu budowlanego OBI. Kierowcy będą też mieć do dyspozycji po jednym nowym pasie ruchu na ul. Leonharda (drugi pas ze względów na prace wykończeniowe przy chodnikach zostaje wyłączony z ruchu).

- Ruch pieszy od ul. Składowej będzie odbywał się po chodniku zlokalizowanym przy zajezdni MPK - informuje kierownik jednostki odpowiedzialnej za inwestycję, Jarosław Krzemieniewski. - Chodniki przy Agromie i salonie Mercedesa będą wyłączone z użytkowania. Tam budowane będą nowe chodniki i ścieżki rowerowe.

Poza tym zostanie zlikwidowane także rondo w obrębie skrzyżowania ul. Towarowej ze Stalową.

[schemat]

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Pochmurnie 4°C
Czyste niebo 6°C