Idź do treści strony
15.03.2018 13:54

Przebudowa ul. Jagiellońskiej

W związku z przebudową ul. Jagiellońskiej w Olsztynie w nocy z piątku na sobotę (z 16 na 17 marca) w rejonie planowanych prac wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. 

Ulica Jagiellońska będzie przebudowywana na odcinku od skrzyżowania z ul. Limanowskiego i Sybiraków do skrzyżowania z ul. Wrocławską. W związku z tym w rejonie prowadzonych prac w nocy z piątku na sobotę (16-17 marca) zacznie obowiązywać nowa organizacja ruchu, umożliwiająca objazdy zamkniętego odcinka ul. Jagiellońskiej oraz dojazdy lokalne do posesji zlokalizowanych w obszarze prowadzonych prac.

Zmiany związane z organizacją ruchu na ul. Jagiellońskiej wymusiły również korekty w trasach linii autobusowych numer: 108, 109, 112, 126, 131, 136. Z użytku wyłączony zostanie przystanek "Wrocławska" w obu kierunkach.  Utworzone zostaną przystanki tymczasowe, a autobusy skierowane zostaną trasy objazdowe po ul. Poprzecznej, Cichej, Zientary-Malewskiej, Reymonta. Na trasie linii 116 w kierunku Tracka będzie obowiązywał dodatkowy przystanek.

Zakończenie robót zaplanowano do 30.06.2018 roku

Schemat organizacji ruchu tu

Rozkład jazdy autobusów można znaleźć tu

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Częściowe zachmurzenie 3°C
Częściowe zachmurzenie 7°C