Idź do treści strony
12.03.2018 09:22

Podstawówka otworzyła drzwi

Dzieci w klasie prezentują tablicę multimedialną

Szkoła Podstawowa nr 14 prezentowała swoje atuty kandydatom na uczniów i ich rodzicom. W placówce stworzone zostaną m.in. klasy sportów walki.

Wszyscy, którzy wzięli udział w wydarzeniu, mogli poznać nauczycieli i z bliska poznać warunki oferowane uczniom. To była także doskonała okazja, by zapytać o szczegóły zajęć oraz dowiedzieć się nowych klasach, otwieranych w placówce.

- Nasza szkoła rozpoczyna nabór do klasy IV o profilu sporty walki: judo i zapasy - informuje dyrektor Jarosława Kozak. - Zajęcia specjalistyczne w tym zespole będą prowadzili trenerzy.

Goście zajrzeli do biblioteki i czytelni. Rodzice dowiedzieli się, że na ich dzieci czeka nowoczesna sala ze sprzętem multimedialnym, świetlica pełna nowych zabawek, świetlica z bezpłatnymi zajęciami z języka niemieckiego, hiszpańskiego, z plastyki, muzyki, stołówka z dwudaniowymi obiadami. A pierwszego września będą czekać na pierwszaków bezpłatne podręczniki.

Przypominamy - od tygodnia trwa nabór do szkół podstawowych. W pierwszym etapie przyjmowane są zgłoszenia dzieci z obwodu danej placówki. Na złożenie wniosku rodzice mają czas do 23 marca do 15:00.

[rekrutacja do szkół podstawowych]

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Częściowe zachmurzenie 3°C
Częściowe zachmurzenie 7°C