Idź do treści strony
12.06.2019 12:15

Oceń pracę urzędu

Obraz przedstawiający fragment ankiety oceny pracy urzędu

Kolejny raz pytamy interesantów o jakość obsługi w Urzędzie Miasta. Przez trzy miesiące będziemy czekać na opinie.

To już tradycyjne, coroczne badania. Jego najważniejszym celem jest ustalenie poziomu zadowolenia odwiedzających z jakości usług świadczonych przez urząd. Ocenie mieszkańców poddane zostaną m.in. warunki obsługi klientów, dostęp do informacji, wiedza i kompetencje urzędników, czas oczekiwania na obsługę.

- Ankieta zweryfikuje opinie mieszkańców na temat pracy urzędu - wyjaśnia Ewa Tracewicz z Wydziału Organizacji i Kadr Urzędu Miasta. - Wskaże nam mocne strony oraz ewentualne obszary, które będziemy mogli udoskonalić.

Kluczowe jest, by jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i odpowiadała oczekiwaniom interesantów. Stąd zapytamy m.in. o warunki obsługi klientów, dostęp do informacji, wiedza i kompetencje urzędników, czas oczekiwania na obsługę.

Ankieta jest anonimowa i będzie dostępna do 16 września. Można ją wypełnić online na stronie badanieinteresanta2019.olsztyn.eu. lub w wersji papierowej wrzucić do specjalnej urny. Ulotki oraz urny można znaleźć w holu w ratusza, w budynku urzędu przy ul. Wyzwolenia 30, w Urzędzie Stanu Cywilnego, Wydziale Komunikacji oraz w Biurze Obsługi Klienta (narożnik ratusza). 

Na podstawie wyników badania urzędnicy zaplanują działania, które pomogą podnieć jakość realizowanych przez urząd zadań administracji publicznej.

[badanie opinii interesanta - ankieta online]

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Pogodnie 7°C
Częściowe zachmurzenie 18°C