Idź do treści strony
02.06.2017 13:09

Oceń prace urzędników

Zapraszamy do wypełnienia ankiety i wyrażenie swojej opinii na temat pracy olsztyńskiego magistratu. 

Co roku w olsztyńskim Urzędzie Miasta prowadzone są badania ankietowe, których celem jest ustalenie poziomu zadowolenia interesantów z jakości usług świadczonych przez urząd.

- Zależy nam, aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i odpowiadała oczekiwaniom interesantów - mówi Ewa Tracewicz z Wydziału Organizacji i Kadr Urzędu Miasta. - Ankieta zweryfikuje opinie mieszkańców na temat pracy urzędu. Wskaże nam mocne strony oraz ewentualne obszary, które będziemy mogli udoskonalić.

Ocenie mieszkańców poddane zostaną m.in. warunki obsługi klientów, dostęp do informacji, wiedza i kompetencje urzędników, czas oczekiwania na obsługę. Uczestnicy badania wypowiedzą się na temat zachowania urzędników oraz ich chęci udzielania pomocy. Ankietowani zostaną poproszeni również o wskazanie obszaru, który ich zdaniem powinien sprawniej funkcjonować.  Na podstawie wyników badania urzędnicy zaplanują działania, które pomogą podnieć jakość realizowanych przez urząd zadań administracji publicznej.

Ankieta jest anonimowa i będzie dostępna do 31 sierpnia. Można ją wypełnić online na stronie: www.badanieinteresanta2017.olsztyn.eu lub w wersji papierowej wrzucić do specjalnej urny. Ulotki oraz urny można znaleźć w holu w ratusza, w budynku urzędu przy ul. Wyzwolenia 30, w Urzędzie Stanu Cywilnego, Wydziale Komunikacjicji oraz w Biurze  Obsługi Klienta. 

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Częściowe zachmurzenie 8°C
Pochmurnie 14°C