Idź do treści strony
21.04.2017 10:40

Niedzielny Book Truck

Z okazji Światowego Dnia Książki biblioteka "przyjedzie" do czytelników spędzających czas w Parku Centralnym.

Festiwale Food Trucków cieszą się dużą popularnością. Podążając za trendami, Miejska Biblioteka Publiczna także proponuje ucztę,  w tym przypadku literacką. Czerwony Book Truck pojawi się w Parku Centralnym w niedzielę (23 kwietnia). Jak zapewniają organizatorzy w książkowym menu znajdzie się gastronomia literacka najwyższej próby.

- Serwować będziemy dania gorące niczym hiszpański romans i zimne, jak skandynawski kryminał - zachęcają do udziału pracownicy biblioteki. - Proponujemy potrawy nadziewane baśniowymi krainami, z dodatkiem pełnokrwistych bohaterów, polane esencjonalnym sosem gęstej fabuły i filozoficznej głębi, przyprawione szczyptą wartkiej akcji i inteligentnego humoru, z domieszką językowych perełek.

Każdy, kto tego dnia odwiedzi literacką ciężarówkę będzie miał szansę za darmo zapisać się do biblioteki, wypożyczyć dobrą książkę i odpocząć przy lekturze w pięknych okolicznościach przyrody -  biblioteka zapewni wygodne leżaki i koce. Poza strefą relaksu można też będzie wymienić się książkami. Będą animacjami dla dzieci, konkursy, niespodzianki, gry i zabawy. Biblioteczny Book Truck zaparkuje w Parku Centralnym w niedzielę (23 kwietnia) w samo południe. Literacka uczta potrwa do 17:00. 

 

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Czyste niebo 12°C
Deszcz 15°C