Idź do treści strony
10.11.2017 14:33

Nagroda za promocję Kopernika

Nagroda za promocję Kopernika

Urząd Miasta z nagrodą za kampanię promocyjną popularyzującą postać Mikołaja Kopernika.

Na gali podsumowującej Konkurs PRO Warmia i Mazury 2017, która odbyła się w czwartek (9 listopada) w Iławie, projekt "Całoroczna kampania promocyjna popularyzująca postać Mikołaja Kopernika oraz jego związki z Olsztynem i regionem - w Polsce i za granicą" otrzymał główną nagrodę w kategorii "promocja ogólna"

- To duża satysfakcja dla mnie i dla zespołu - mówi dyrektor Biura Promocji Urzędu Miasta Olsztyna, Krzysztof Otoliński. - Projekt z pewnością będzie kontynuowany i rozwijany.

Nagrodzona kampania promocyjna obejmowała m.in. obchody 500-lecia powstania tablicy astronomicznej Mikołaja Kopernika, organizację poświęconej Kopernikowi wystawy w miastach partnerskich Olsztyna, zaprojektowanie, druk i tłumaczenia ulotek promocyjnych pt. "Mikołaj Kopernik w Olsztynie" i "Pięć wieków unikatu! 500-lecie powstania tablicy astronomicznej Mikołaja Kopernika" oraz imprezę"„urodziny Kopernika", na której miała miejsce premiera spotu telewizyjnego poświęconego jubileuszowi 500-lecia powstania tablicy Kopernika.

To już trzecia nagroda  w tym prestiżowym konkursie przyznana olsztyńskiemu magistratowi. W poprzednich latach Olsztyn nagradzano za akcję promocyjną "Visit Olsztyn. Nocujesz - zyskujesz" oraz kampanię promocyjną działek inwestycyjnych nad jeziorem Ukiel.<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Pogodnie 5°C
Deszcz 11°C