Idź do treści strony
13.02.2018 14:20

Ludzie dobrej woli poszukiwani

Ludzie dobrej woli poszukiwani

Znasz kogoś, kto bezinteresownie pomaga innym? Dzieli się swoim czasem, umiejętnościami lub pieniędzmi? Jest okazja, żeby mu podziękować.

Tytuł "Ludzie Dobrej Woli" przyznawany jest corocznie za bezpłatną i bezinteresowną działalność społeczną w Olsztynie, w danym roku. Kapituła Wielkiego Serca poszukuje kandydatów do nagród za 2017 rok.

- Zachęcamy do zgłaszania swoich darczyńców - mówi Członek Kapituły Wielkiego Serca, Bożena Ziomek. -  W ten skromny sposób możemy okazać im wdzięczność i podziękować za bezinteresowną życzliwość.

Członkowie zapewniają, że każda kandydatura jest cenna i każda będzie rozpatrywana indywidualnie. Jedna osoba może zgłosić dowolną liczbę kandydatów. Spośród osób nominowanych Kapituła dokona wyboru 10 darczyńców, którzy zostaną uhonorowani statuetką "Ludzie Dobrej Woli’". Zwycięzców poznamy 11 kwietnia podczas uroczystej gali w zamku olsztyńskim.

Formularze zgłoszeniowe można przesyłać do 2 marca drogą elektroniczną na adres mailowy osb@osb.edu.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Kapituła Wielkiego Serca, Grupa OSB, ul. Warszawska 105/4H, 10-701 Olsztyn. Formularz dostępny tutaj.

Pomysł uroczystego publicznego podziękowania darczyńcom za bezinteresowny gest dobrej woli zrodził się w 1998r. podczas rozbudowy bazy Schroniska dla Bezdomnych i konieczności wyposażenia tej placówki. Wówczas odbyło się pierwsze spotkanie z osobami o dobrym sercu, które zapoczątkowało tradycję corocznej uroczystej gali poświęconej "Ludziom Dobrej Woli" i powstaniu Kapituły Wielkiego Serca.

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Częściowe zachmurzenie -6°C
Czyste niebo -4°C