Idź do treści strony
05.07.2017 14:03

Kup lub wygraj bilet na Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017

Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017

Za dwa tygodnie w stolicy Warmii i Mazur rozpocznie się światowa impreza siatkarska. Podpowiadamy gdzie kupić lub jak zdobyć bilet.  

Siatkarskie święto zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji przed ratuszem wybudowano boisko do gry z prawdziwym piaskiem. Zawodniczkami są dobrze znane olsztynianom Baby Pruskie.

-  Cieszymy się, że ta duża impreza sportowa odbywa się właśnie w Olsztynie - mówi dyrektor Biura Promocji Urzędu Miasta, Krzysztof Otoliński. - Turniej rozgrywa się nad jeziorem Ukiel, ale chcieliśmy, aby tym ważnym wydarzeniem mogło żyć również centrum miasta.  

Boisko do plażówki przed ratuszem to nie jedyny akcent promocyjny imprezy. W najbliższy weekend na ulicach Olsztyna pojawią się cheerleaderki, które będą zachęcać mieszkańców i turystów do udziału w wydarzeniu oraz informować o sprzedaży biletów.

Płatne wejściówki będą obowiązywać na weekendowe rozgrywki turnieju. Ceny wahają się od 10 do 30 zł, w zależności od dnia oraz tego czy wybierzemy miejsce na trybunie bocznej czy głównej. Bilet umożliwi wstęp na wszystkie mecze rozgrywane danego dnia. Można je kupić na portalu ebilet.pl, w punktach stacjonarnych operatora ebilet.pl oraz salonach Empik. Bilety będzie można też wygrać.

-  Mamy do rozdania 300 wejściówek - dodaje Otoliński. - Żeby je zdobyć, wystarczy pojawić się na Targu Rybnym pomiędzy 10 a 20 lipca w godzinach 18:00 - 20:00 i wziąć udział w jednej z siedmiu sesji animacji sportowych.

Siatkarskie święto w Olszynie potrwa cztery dni (19-23 lipca). Na boiskach zmierzą się ze sobą najlepsze światowe duety plażówki - łącznie rywalizować będzie ponad setka par. Turniej w stolicy Warmii i Mazur będzie ostatnim sprawdzianem przed mistrzostwami świata. Te odbędą się w Wiedniu między 28 lipca a 6 sierpnia.

[Zaproszenie od prezydenta Olsztyna]

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Lekki deszcz 15°C
Deszcz 17°C