Idź do treści strony
15.02.2017 14:21

Konkurs na pamiątkę z Warmii i Mazur

logo Warmia Mazury

Jak powinna wyglądać pamiątka turystyczna Warmii i Mazur? Urząd Marszałkowski zaprasza do przesyłania propozycji. Dla najlepszych przewidziano nagrody.

Na atrakcyjność Warmii i Mazur wpływają zarówno walory przyrodnicze jak i bogaty dorobek kulturowy. Coraz więcej turystów odwiedza nasz region, aby skorzystać z atrakcyjnej oferty umożliwiającej bliski kontakt z naturą. Warto, aby poza wspomnieniami, zabrali ze sobą pamiątkę, która nie tylko przypomni miłe chwile, ale zachęci do ponownej wizyty. Departament Turystyki Urzędu Marszałkowskiego zachęca mieszkańców Olsztyna i regionu do współtworzenia nowej pamiątki turystycznej służącej promocji regionu. W tym celu ogłoszono konkurs na "Pamiątkę Warmii Mazur".

- Celem konkursu jest stworzenie atrakcyjnej pamiątki turystycznej służącej promocji regionu - tłumaczy Bożena Żakowska z Departamentu Turystyki. - Praca ma nawiązywać do charakterystyki regionu, a także jego dziedzictwa kulturowego.

Na autorów najciekawszych propozycji  czekają nagrody. Laureat pierwszego miejsca otrzyma pięć tys. zł. Pozostałe dwa miejsca w finałowej trójce otrzymają w kolejności trzy i dwa tys. zł. Swoje pomysły można zgłaszać do 30 czerwca. Regulamin konkursu wraz z karta zgłoszeniową znajdują się na stronie www.warmia.mazury.pl w zakładce Turystyka i Promocja.

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Czyste niebo 12°C
Deszcz 15°C