Idź do treści strony
30.03.2018 12:21

Konkurs fotograficzny dla młodzieży

Górka Jasia w nocy, w tle wieżowce

Mieszkańcy Warmii i Mazur nie mają wątpliwości - to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Dlatego warto wykorzystać takie okoliczności i wziąć udział w konkursie fotograficznym.

"Krajobraz Warmii i Mazur" to tytuł zmagań, których organizatorem jest Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich ogłasza. To już 14. edycja konkursu, w którym może wziąć udział młodzieży w wieku gimnazjalnym ze szkół leżących na terenie gmin należących do związku.

- Celem konkursu jest rozbudzenie zainteresowania młodzieży dziedzictwem przyrodniczym Warmii i Mazur - informują organizatorzy. - Ważne jest pogłębianie znajomości walorów krajobrazowych oraz rozwijanie więzi z własnym regionem.

Fotografie, które będą brane pod uwagę przy ocenie, mogą przedstawiać krajobraz naturalny poza
pojedynczymi elementami przyrody wykonanymi w technice makro (np.: kwiaty, ślimaki, ptaki) oraz krajobraz kulturowy. Każdy uczestnik może nadesłać trzy pojedyncze zdjęcia.

Autorzy najlepszych fotografii dostaną nagrody łącznej wartości ok. 1,3 tys. złotych. Karty zgłoszeń oraz regulamin są na stronie internetowej Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich. Termin zgłoszeń mija 14 maja.

[regulamin i karta zgłoszenia]

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Częściowe zachmurzenie 3°C
Częściowe zachmurzenie 7°C