Idź do treści strony
13.11.2017 15:14

"Kocham To Miasto – Miasto Roku 2017"

"Kocham To Miasto – Miasto Roku 2017"

Olsztyn w plebiscycie na polskie miasto wzbudzające najlepsze uczucia mieszkańców i sympatyków. Zachęcamy do głosowania na stolicę Warmii i Mazur.

"Kocham To Miasto - Miasto Roku 2017" to hasło plebiscytu mającego na celu wyłonienie miasta, które cieszy się największą sympatią mieszkańców.

- Głosujący w plebiscycie wskazują miejsce, z którym są najbardziej związani, które wzbudza w nich najlepsze uczucia - opowiadają organizatorzy plebiscytu. - W komentarzach, dzielą się swoimi opiniami na temat tego, dlaczego kochają miasto, na które oddają głos.

To już druga edycja plebiscytu, w pierwszej edycji zwyciężył Słupsk, zaś drugie i trzecie miejsce należało kolejno do Grudziądza i Zamościa. W tym roku do grona nominowanych dołączył Olsztyn.

Plebiscyt to przede wszystkim promocja miasta. Zwycięzca otrzyma bowiem tytuł Miasta Roku 2017, a także wsparcie przy promowaniu swojego regionu ze strony Hotel Reservation Service Poland Sp. z o.o. Organizatorzy nie zapomnieli też o głosujących. Na tych, którzy najatrakcyjniej uzasadnią swój wybór, również czekają nagrody: aparat fotograficzny FujiFilm Instax, 3 bony podarunkowe do sieci Empik, 7 podwójnych biletów na dowolny seans 2D w kinach Cinema City.

Głosowanie odbywa się internetowo poprzez stronę  https://www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku-2017/ i potrwa do 3 grudnia. Zachęcamy do udziału w plebiscycie.


<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Pogodnie 5°C
Deszcz 11°C