Idź do treści strony
30.04.2019 15:42

Jak żyje się w Olsztynie?

Co Wam się podoba w Olsztynie, a co byście zmienili? Jak oceniacie przestrzenie wypoczynkowe, bazę turystyczną i infrastrukturę komunikacyjną? To tylko kilka z kilkudziesięciu pytań. Nie czekajcie, wypowiedzcie się!

- Badanie ankietowe obejmuje 3 obszary: gospodarkę, społeczeństwo oraz środowisko - tłumaczy Justyna Sarna - Pezowicz, dyrektor Strategii i Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Olsztyna - Ankieta pozwoli ocenić aktualną sytuację społeczno – gospodarczą, mocne i słabe strony, szanse oraz zagrożenia.

Wyniki posłużą do wskazania potencjalnych potrzeb inwestycyjnych oraz będą materiałem do aktualizacji analizy SWOT w aktualizowanej Strategii Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Olsztyna. Ankieta jest także jednym z wielu narzędzi oceny potencjału rozwojowego Olsztyna oraz gmin wchodzących w skład Obszaru Funkcjonalnego (Barczewo, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Purda, Stawiguda).

- Liczymy, że na nasze pytania odpowiedzą mieszkańcy wszystkich gmin MOF Olsztyna, jednostki samorządu terytorialnego znajdujące się na terenie MOF Olsztyna, podmioty gospodarcze działające na terenie MOF Olsztyna oraz organizacje pozarządowe. - zaznacza Sarna - Pezowicz.

Ankieta jest anonimowa. Można ją wypełnić online. Kliknij tutaj. Badanie ankietowe potrwa do 31 maja 2019 roku.

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Mocny deszcz 17°C
Pochmurnie 19°C