Idź do treści strony
08.08.2018 15:43

Green Festival także z wody!

Logo Olsztyn Green Festival

Niezwykła propozycja dla wielbicieli rekreacji na wodzie i dobrej muzyki. Pierwszy raz w historii Olsztyn Green Festival będzie można oglądać także z jez. Ukiel.

Komplet publiczności na plaży nad jez. Ukiel - to już praktycznie przesądzone. Kolejny raz wydarzenie, które odbędzie się 17 i 18 sierpnia, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wśród gwiazd, które zaprezentują się w uroczej scenerii największego olsztyńskiego jeziora są m.in. Coma, Varius Manx, Dawid Podsiadło i Grubson.

Organizatorzy przygotowali jednak niezwykłą atrakcję. Publiczność będzie mogła - zresztą pierwszy raz w historii wydarzenia - podziwiać gwiazdy nie tylko lądu także z wody!

- Ci, którzy się na to zdecydują, będą mogli przycumować swoje łódki do pomostu za sceną główną i oglądać koncerty na specjalnie dla nich przygotowanym ekranie - informuje prezydent Piotr Grzymowicz. - Ta możliwość nie uprawnia jednak do wchodzenia na pomost, czyli na teren imprezy.

Niezwykłe koncerty to nie jedyna atrakcja imprezy. Na uczestników festiwalu czeka mnóstwo wydarzeń towarzyszących, promujących ekologię i zdrowy tryb życia. Informacje o festiwalu są na jego stronie internetowej.

[strona OGF]

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Pochmurnie 4°C
Czyste niebo 6°C