Idź do treści strony
06.11.2018 09:50

Galeria Jednego Wiersza ostatni raz

Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej

W wyjątkowym miejscu o niezwykłej twórczości będzie można porozmawiać już w środowe (7 listopada) popołudnie. Gościem Galerii Jednego Wiersza będzie Tamara Bołdak-Janowska.

Autorka jest poetką, prozaiczką, rysowniczką, tłumaczką. Jej twórczość doczekała się przekładów m.in. na niemiecki, angielski i rosyjski. Corocznie reżyseruje widowisko pisarsko-teatralne "Zajazd do Naraju" w malutkiej wiosce Narejki na Podlasiu. Autorka licznych książek i tomików poetyckich, m.in.: "Rytmy polskie i niepolskie", "Niewidomy pies rymów", "Ach, moje drogie życie".

Zbliżające się spotkanie z Tamarą Bołdak-Janowską będzie ostatnią w tym sezonie odsłona Galerii Jednego Wiersza.

- To miejsce niezwykle przyjazne ekspozycji słowa - zachęca do przybycia na wernisaż Katarzyna Masiewicz z Miejskiej Biblioteki Publicznej. - Nawet w deszczowe jesienne wieczory oczarowuje przechodniów swoim urokiem. Właśnie tu warto zatrzymać się na chwilę i zanurzyć we własnej interpretacji wyjątkowych tekstów.

Najbliższe spotkanie zacznie się w środę (7 listopada) o 17:00 w bibliotece przy ul. Rodziewiczówny 3.

Projekt "Pracownia Literacka" realizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej jest dofinansowywany przez samorządu Olsztyna.

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Czyste niebo 13°C
Pogodnie 18°C