Idź do treści strony
08.11.2019 11:20

Bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorczych

Laptop, aktówka, długopis leżące na stole

Wkrótce kolejne spotkanie, podczas którego będzie można dowiedzieć się o zakładaniu i prowadzeniu biznesu. Zarejestruj się już teraz.

To doskonała okazja, by zdobyć wiedzę niezbędną do uruchomienia firmy oraz zarządzania nią. Wystarczy poświęcić trochę czasu i zostać przedsiębiorcą. Bezpłatne warsztaty odbędą się w olsztyńskim Urzędzie Miasta 20 listopada (środa).

- Z racji posiadanego kilkuletniego doświadczenia zawodowego przyjemność prowadzić warsztaty w zakresie prowadzenia szeroko pojętego biznesu, począwszy od kwestii założenia działalności gospodarczej, po dostępne źródła finansowania w Polsce - zachęcają przedstawiciele Res Oeconomica. - Powyższe ma na celu uświadamiać coraz szerszą grupę społeczeństwa, na co zwrócić uwagę przed i w trakcie zakładania działalności gospodarczej bądź spółki.

Gościem najbliższych warsztatów będzie pracownik Głównego Punktu Informacji Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego. Opowie o projektach dostępnych dla rozpoczynających działalność oraz podpowie jak nich z skorzystać.

Najbliższe warsztaty "Zostań przedsiębiorcą" odbędą się w środę (20 listopada), o 16:00, w sali 219 olsztyńskiego ratusza. Aby wziąć w nich udział, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej Res Oeconomica.

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Pogodnie 7°C
Częściowe zachmurzenie 18°C