Idź do treści strony
17.06.2019 13:35

Bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorczych

Plakat warsztatów

Są wolne miejsca na bezpłatnych warsztatach, z których mogą skorzystać zainteresowani własnym biznesem. Przed nami kolejne spotkanie, podczas którego będzie można dowiedzieć się o zakładaniu i prowadzeniu firmy.

"Zostań przedsiębiorcą" to tytuł szkolenia, które odbędzie się 26 czerwca (środa) o 16:00 w sali 219 olsztyńskiego ratusza przy pl. Jana Pawła II 1. To doskonała okazja, by zdobyć wiedzę niezbędną do uruchomienia firmy oraz zarządzania nią.

- Z racji posiadanego kilkuletniego doświadczenia zawodowego przyjemność prowadzić warsztaty w zakresie prowadzenia szeroko pojętego biznesu, począwszy od kwestii założenia działalności gospodarczej, po dostępne źródła finansowania w Polsce - zachęcają przedstawiciele Res Oeconomica. - Powyższe ma na celu uświadamiać coraz szerszą grupę społeczeństwa, na co zwrócić uwagę przed i w trakcie zakładania działalności gospodarczej bądź spółki.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się m.in. o zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, podstawowych zasadach księgowości oraz dostępnych formach finansowania działalności w Polsce. Poza tym specjaliści opowiedzą o poprawie widoczności w Internecie i wykorzystaniu odpowiednich narzędzi w marketingu sieciowym a także o optymalizowaniu strony internetowej pod kątem urządzeń mobilnych.

Aby wziąć w nich udział, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej Res Oeconomica.

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Pochmurnie 6°C
Pochmurnie 9°C